Atrakcyjne ceny austriackich serów

Mieliśmy tradycję ze znajomymi, że co 2 tygodnie wpadaliśmy do siebie na mini imprezki. Jednak imprezy te były tematyczne. Nie chodziło o stroje czy coś podobnego – po prostu gospodarz przyrządzał jedzenie w jakimś danym stylu. Czasami były różne kuchnie świata, czasami bohaterem dań był jeden główny składnik. Tym razem przyszła kolej na mnie i mojego narzeczonego.

Ser austriacki w bardzo ciekawej cenie

sery austriackie cenaOstatnie kilka takich spotkań stało pod znakiem konkretnych kuchni z różnych krajów. Sami też już dwukrotnie wybieraliśmy taką tematykę. Tym razem z jednej strony nie mieliśmy już pomysłu na pochodzenia kolejnych dań, ani też mieliśmy ochotę na coś bardziej szalonego, bez zamykania się w potrawach z jednego miejsca świata. Postanowiliśmy w końcu, że zrobimy serowy wieczór. Postanowiliśmy, że wszystkie dania, jakie zaserwujemy, będą w głównej mierze bazować właśnie na serze. W takiej sytuacji musiała się też pojawić deska serów. A że dowiedzieliśmy się, że w ostatnim czasie bardzo rozchwytywane stały się sery austriackie cena ich stała się dla nas głównym punktem poszukiwań. Nie wiedzieliśmy, ile mogą kosztować takie wyszukane produkty, ale szybko można było się zorientować w tych cenach przeszukując różne oferty. Musze przyznać, że oglądanie tych serów z Austrii powodowało, że ślinka zaczęła nam cieknąć. Nie omieszkaliśmy więc w bardzo atrakcyjnej cenie zamówić trochę więcej takich produktów, by jeszcze przed podaniem, skosztować ich trochę.

Nikt się nie spodziewał, że tematyką imprezy będą tym razem sery. Ale za to wszystkim się to spodobało. Nie mówiąc już nawet o tym, jak wielkim bohaterem wieczoru stały się sery austriackie, które bardzo szybko znikały ze stołów. Za taką cenę na pewno skupimy się na większy ich zapas.