druk cyfrowy

Aukcja z wyposażeniem drukarni do druku cyfrowego

Ostatnia aukcja w której uczestniczyłem miała w sobie coś niezwykłego. Zwykle są tam wystawiane jedynie samochody i mieszkania, tamtego dnia jednak pod młotek poszło wyposażenie całkiem dobrej drukarni, której szef nie potrafił odmówić sobie willi i czterech samochodów.

Druk cyfrowy nie jest skomplikowany

druk cyfrowy Postanowiłem zaryzykować – kupiłem wszystko co było wystawione. Sporo na tym skorzystałem – nikt inny nie licytował, dzięki czemu cena była mocno poniżej rynkowej. Nawet gdybym chciał to wszystko sprzedać po normalnej cenie, to już zarobiłbym bardzo dużo, ale ja wolałem otworzyć swój biznes. Co prawda nie wiedziałem nic na temat tego, jak obecnie wygląda druk, ale byłem przekonany, że dam radę nauczyć się wszystkiego na ten temat. Rzeczywiście nie było to jakoś mocno skomplikowane – z tym, że uczyłem się od razu czym jest profesjonalny druk cyfrowy we wrocławiu. Ponoć standardowa drukarnia nie była już opłacalna. Jeśli chciałem utrzymać się w biznesie nico dłużej niż dwa miesiące, moim celem powinna być drukarnia cyfrowa. Postanowiłem od razu otworzyć coś takiego. Najtrudniejszy był pierwszy miesiąc. Wydałem fortunę na pensje dla pracowników, którzy niczego nie robili całymi dniami. Nie wiedziałem co mam robić, by dostać zlecenia. Zwróciłem się do najbardziej znanej firmy marketingowej we Wrocławiu by mi pomogli. Dzięki ich reklamom udało mi się tak wybić na rynku, że nie potrzebowałem już niczego innego. Druk szedł niemalże ciągiem – drukarnia nie miała nawet chwili wytchnienia. Zyski były ogromne – nawet nie spodziewałem się, że zarobię na tym aż tyle.

W końcu mogłem pozwolić sobie na wielką, czarną limuzynę o której zawsze marzyłem. Oczywiście nie chciałem spoczywać na laurach – gdy tylko rozwinąłem drukarnię, od razu zacząłem na poważnie zastanawiać się nad jakimś kolejnym biznesem.