Autka na akumulator

Dzieci bardzo lubią brać ze sobą na spacer rower, hulajnogę, czy rolki, ponieważ to dla nich dodatkowa atrakcja. Alternatywą dla takich produktów mogą być samochody napędzane elektrycznie, w których jednocześnie może przebywać dwójka dzieci.

Jak działają samochody na akumulator?

auta na akumulator dla dzieciJeżeli chcemy sprawić radość naszym pociechom, które mają od trzech lat wzwyż, to możemy im kupić samochód elektryczny. Na rynku znajdziemy modele kabrioletów, ponieważ do takich najłatwiej maluchom wejść. Wśród nich znajdziemy auta terenowe, osobowe, lub nawet jeepy. Auta na akumulator dla dzieci posiadają też funkcję zdalnego sterowania, która umożliwia rodzicom kierowanie pojazdem kiedy maluch jest zmęczony, lub znudzony. Zanim dziecko zacznie samodzielnie jeździć samochodem na akumulator, musi się nauczyć jego obsługi. Auto posiada dwa pedały do gazu i hamulca oraz wsteczny bieg. Idealnie dopasowana wielkość kierownicy, pozwala dzieciom na komfortowe kierowanie pojazdem. Karoseria pojazdu jest wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a zderzaki są dodatkowo wzmacniane, aby zabezpieczyć malucha przed ewentualnymi zderzeniami, które na pewno na początku będą miały miejsce. Auto posiada lusterka boczne, siedzenia z zagłówkami, klakson i światła przednie oraz tylne. W środku może siedzieć dwójka dzieci, ponieważ są zamontowane dwa, oddzielne fotele z pasami bezpieczeństwa. Akumulator umożliwia kilkugodzinną jazdę po różnym terenie przy pełnym naładowaniu. Po każdym użytkowaniu trzeba go podładować.

Chyba każde dziecko chciałoby się przejechać takim samochodem, dlatego spacer z dzieckiem w samochodzie  będzie sporą atrakcją dla innych maluchów. Cena takiego pojazdu nie jest niska, ale taka zabawka będzie na pewno ulubioną przez wiele lat i będzie towarzyszyć dziecku na każdym spacerze.