Bezpieczna woda dla dzieci na basenie

 

Od czasu gdy zostałam mamą zaczęłam sprawdzać wszystko czy jest aby na pewno bezpieczne dla mojego dziecka. I tak dopiero wtedy zaczęłam czytać etykiety na produktach żywieniowych. Starałam się żeby moje dziecko jadło tylko to co jest zdrowe.

Uzdatniona woda na basenie

bezpieczne uzdatnianie wody basenowejWiele rzeczy też zaczęłam samodzielnie przygotowywać w domu. Byłam z tego bardzo zadowolona bo w ten sposób czułam też, że lepiej zajmuję się moim dzieckiem. Pewnego razu mój mąż powiedział, że na basenie odbywają się bardzo fajne zajęcia dla takich małych dzieci. I, ze dzieci mogą na nie chodzić już wtedy gdy ukończą czwarty miesiąc życia. Stwierdziłam, że przecież możemy iść tam z naszą córką. Potem pomyślałam o tym, że na basenie jest stosowana różnego rodzaju chemia basenowa, której jednak się obawiałam. Postanowiłam sprawdzić jaki ona ma wpływ na dzieci. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że jest tam robione bezpieczne uzdatnianie wody basenowej i dlatego też dzieci mogą korzystać z basenu jak często tylko chcą. To była bardzo dobra wiadomość. Teraz wiedziałam, że możemy z moja córką w ten sposób na basenie spędzać czas. To dobrze, że to uzdatnianie wody przebiega w sposób bezpieczny. Bo jednak tyle słyszy się o stosowaniu chemii. podobno na człowieka ta stosowana chemia praktycznie w ogóle nie działa. A dzięki temu, że jest stosowana są niszczone wszystkie bakterie, które to mogłyby być niebezpieczne dla organizmu. Na basenie jest bardzo czysta woda i to dzięki temu, że jest regularnie uzdatniania.

Zresztą na tym basenie wspaniale spędziliśmy czas i myślę, że był to wspaniały pomysł żeby tam pójść. od tego momentu na pewno też nie będę się bała uzdatniania wody. I wytłumaczę kilku koleżankom na czym to polega. Bo chyba takie sprzeczne informacje pochodzą od osób, które jednak mało na ten temat wiedzą.