Budynek z przestronnymi apartamentami

 

Od jakiegoś już czasu planowałem wybudować apartamentowiec, ale czekałem do czasu, aż pojawi się możliwość inwestycji w odpowiedniej okolicy. Interesowało mnie przede wszystkim centrum miasta, bo tam dostępne były komfortowe mieszkania w blokach i ceny sprzedaży były dla mnie zadowalające.

Budowa budynku z przestronnymi apartamentami

przestronne apartamenty we wrocławiuDysponowałem sporym terenem i od razu wpadłem na pomysł, by postawić jeden, ale pokaźnych rozmiarów budynek. Miały w nim powstać najlepsze i co najważniejsze przestronne apartamenty we Wrocławiu, które były jedyne w swoim rodzaju. Na nowoczesności znałem się jak żaden inny przedsiębiorca i dzięki temu wszystkich wyprzedzałem. To pozwalało mi osiągać ciągłe sukcesy. Zanim jednak zabrałem się za budowę, to wybrałem się do biura projektowego, któremu zleciłem zaprojektowanie apartamentów. Nie chciałem, by wszystkie lokale w budynku były takie same. Urozmaicenie dawało mi możliwość znalezienia większej ilości zainteresowanych zakupem klientów. Na ostatnim piętrze miały znajdować się przestronne i piętrowe apartamenty, w których do dyspozycji były duże tarasy. Na parterze zdecydowałem się umieścić nieco mniejsze apartamenty, ale i one miały być zaprojektowane w taki sposób, by dawać sporo przestrzeni i komfortu. Z gotowym projektem, który wykonano dla mnie dość szybko, udałem się do zaprzyjaźnionej firmy budowlanej, która miała dla mnie wybudować ten apartamentowiec. Prace ruszyły a ja już zdobyłem pierwszych klientów na apartamenty.

To była jedna z moich najlepszych inwestycji. Wszystkie apartamenty sprzedały się, zanim jeszcze budynek został wykończony. Odnotowałem jeden z największych sukcesów zawodowych, ale nie zamierzałem na tym poprzestać. Miałem już w planach kolejną budowę w tym mieście.