minigolf

Byłam w restauracji z minigolfem na bankiecie

W weekend byłam na uroczystości rodzinnej. Dziadek z babcia mieli pięćdziesiątą rocznice ślubu. To dla naszej rodziny spora uroczystość. Dziadkowie wcześnie brali ślub i przez całe życie dobrze się ze sobą dogadują.

Minigolf to jedna z atrakcji

minigolfRestauracja, w której dziadkowie organizują uroczystość jest bardzo nowoczesna i znajduje się w centrum miasta Kraków. Kompleksowa obsługa imprez jest realizowana na najwyższym poziomie. Restauracja ma na swoim koncie wiele różnych imprez, którymi się zajmuje. Osoba, która jest zatrudniona na tym stanowisku jest bardzo konkretna i profesjonalna. Stara się spełniać wszystkie sugestie swoich klientów. Organizacja imprez firmowych zazwyczaj odbywa się u niech w piątki. Pracownicy schodzą się po pracy i bawią się do białego rana. W restauracji odbywają się także różnego typu konferencje. Obsługa techniczna konferencji jest sprawdzana przez specjalistów. Nagłośnienie jest ważnym elementem konferencji. Obsługa bankietów jak pani mówiła jest najmilszym zadaniem które wykonuje. Ona uwielbia organizować małe, rodzinne uroczystości. Stara się zapewniać także dodatkowe atrakcje dla dzieci w trakcie takich spotkań. Najlepszy minigolf w Krakowie jest jedną z takich atrakcji. Dzieciaki są zachwycone. Wynajem nic nie kosztuje. Restauracja dodatkowo oferuje te atrakcje. Jedynie dodatkowa opłata jest wymagana kiedy klienci decydują się na zatrudnienie animatora dla dzieci, który będzie im organizował czas. Minigolf na uroczystości u dziadków cieszył się sporym zainteresowaniem nie tylko osób dorosłych. Ja mam skończoną osiemnastkę a ze swoimi rodzicami grałam kilka partyjek i super się przy tym bawiliśmy.

Impreza organizowana w restauracji była bardzo wysokiej jakości. Kompleksowa obsługa imprez na prawdę została doceniona przez wszystkich gości, którzy byli na bankiecie. Każdy chwalił obsługę i jedzenie.