carhartt koszulka

Chcę się podobać dziewczynom

Byłem już w takim wieku, że chciałem mieć już dziewczynę. Moi znajomi mieli już swoje, a tylko ja nie miałem. Jakoś żadnej się chyba nie spodobałem. Poza tym nie wiedziałem też jak je zagadywać. Jeden kolega powiedział mi, że muszę chyba zmienić styl ubierania. Teraz dziewczyny nie lecą na grzeczne bluzeczki.

Warto ubrać modną koszulkę

carhartt koszulkaPowiedziałem o tym mamie, i dała mi trochę pieniędzy na zakupy. Wybrałem się z tym kolegą, ponieważ nie wiedziałem, co mam sobie wziąć. On polecił mi stussy bluzę i obejrzałem ją dokładnie. Byłą trochę droga, ale mówił, że tak teraz ubrania kosztują, że to nie to samo co bluzka z rynku za 20zł, w której nikogo na pewno nie poderwę. Wziąłem ją więc, i do tego prosto klasyk, bo to oczywistość, jeśli chce się jako tako wyglądać. Pooglądałem jeszcze czapki, bo taka założona do tyłu na pewno zrobi wrażenie na dziewczynach. Byłbym jak taki luzak. W moje ręce wpadła czapka Mitchell and Ness i wybrałem sobie pasujący mi model. Miałem nadzieję, że te wydane pieniądze nie pójdą na marne, i chociaż jakaś zwróci na mnie uwagę. Nie chciałem już być sam. Kiedyś myślałem, że dziewczyna nie będzie mi potrzebna, ale jak tak się przyglądam moim kolegom, to chyba jednak fajnie mieć swoją kobietę. No ale żeby ją mieć, to muszę w siebie zainwestować. Teraz to już mało kto patrzy na charakter. To znaczy patrzą, ale i tak na pierwszym miejscu jest wygląd, bo mimowolnie pierwsze co widzimy to zewnętrze. Spodobała mi się również carhartt koszulka, i uznałem, że będzie fajnie wyglądać spod bluzy.

Mama powiedziała, żebym sobie kupił co chce, i był zadowolony. Fakt, miała gest, więc się cieszyłem. Skorzystałem z okazji i buty Cayler and Sons również znalazły się w moim koszyku. Tak się obkupiłem, że teraz to już na bank jakaś będzie za mną przewracać oczami.

Czytaj więcej na: http://matshop.pl