świetliki z poliwęglanu

Chciałbym założyć firmę związaną z montażem świetlików z poliwęglanu

Cześć, długo nad tym myślałem, parę nocy nie przespałem, ale w końcu zdecydowałem się na to, że otworzę własną firmę. Kurczę, jeśli chodzi o poliwęglan, to naprawdę znam się na nim jak, mało kto.

Świetliki z poliwęglanu najwyższej jakości

świetliki z poliwęglanuPierwszy daszek z poliwęglanu kładłem mając chyba z trzynaście lat. Fajnie było pracować pod skrzydłami pana Jurka, ale naprawdę czas w końcu stanąć na własne nogi. Wiem gdzie zamawiać płyty poliwęglanowe. Wiem, gdzie poszukiwać klientów, jestem młody, mam zapał do pracy, więc czego chcieć od życia więcej? Tylko jeszcze musiałbym odbyć rozmowę z panem Jurkiem, choć co prawda nie otwieram firmy u niego w mieście, to miałbym wyrzuty sumienia, że go o tym ni poinformowałem, w końcu to on jako pierwszy pokazał mi poliwęglan lity. Możecie się śmiać, ale ja naprawdę lubię te pracę. Kurczę, niedługo kończę 33 lata, ani żony, ani własnej firmy, czas coś w życiu zmienić. Przez kilka ostatnich lat montowałem sam świetliki dachowe wykonane z poliwęglanu u znajomych, wszyscy zawsze mówili, że moja robota jest najwyższej jakości i powinienem w końcu coś z tym zrobić, to robię! Cieszę, że otwiera się teraz przede mną tyle drzwi. W końcu sam będę sobie szefem, a może z czasem będę zacznę zatrudniać ludzi. Nie wybiegajmy jednak za bardzo w przyszłość. Celem na dzisiaj jest poliwęglan kanalikowy, muszę odebrać go z hurtowni, Pan Jurek poprosił mnie o pomoc, wydaje mi się, że będzie to dobry moment, żeby z nim porozmawiać. Co tym myślicie? Niedługo święta, jakaś taka magiczna aura nad nami, mam wrażenie, że teraz wszystko może mi się udać, może nawet w najbliższych dniach kogoś poznam?

Jak myślicie, powinienem zacząć się rozglądać? Dobra nie będę wam już tu dłużej marudził, zabieram się do pracy, a wy trzymajcie za mnie kciuki. Pozdrawiam serdecznie, cześć wam !