odchudzanie

Co ma szybkie odchudzanie do agencji reklamowej?

Jestem Michalina i prowadzę agencję reklamową. Zajmuję się przygotowywaniem kampanii reklamowych a także ulotek i katalogów. Mój sąsiad z dołu w bloku, w którym mieszkam otworzył osiedlową siłownię. Zaprosił mnie do siebie na treningi.

Odchudzanie i wymiana biznesowa

odchudzanieLokal znajduje się w miejscowości Kraków, w której mieszkamy. Sąsiad ma na imię Michał i jest bardzo sympatyczny. Już kiedyś proponował m trening personalny. Jak jechaliśmy windą zasugerowałam, ze troszkę mi się przytyło po zimie i muszę wprowadzić szybkie odchudzanie kraków w moim życiu oczywiście Michał stwierdził że przesadzam to było miłe z jego strony ale mam lustro wiem jak wyglądam. Poszłam zobaczyć lokal. Michał jako trener osobisty sprawdzał się bardzo dobrze. Jego klienci podziwiali jego muskuły a klientki pilnie wykonywały każde polecenia. Stwierdziłam, że na pewno skorzystam z jego porad i muszę w mój grafik wcisnąć trening personalny. Michał mówił, że możemy spotykać się nawet w weekend. On dopasuje się do mojej pracy. Trening funkcjonalny bardzo by mi się przydał. Czułabym się lepiej sama ze sobą. Umówiłam się z Michałem na jutro. Trener personalny był już na miejscu a niestety chwilkę się spóźniłam. Michał przygotował dla mnie rozgrzewkę a później rozpoczęłam trening personalny. Trening funkcjonalny trwał czterdzieści pięć minut. Pod koniec byłam wypompowana. Nie miałam już siły. Michał powiedział, że mogę skorzystać z łazienki, w której jest prysznic. Poczeka na mnie jak wyjdę. Po treningu Michał zaprosił mnie do kawiarni obok na herbatkę i ciastko.

Rozmawialiśmy o promocji i Michał na razie nie ma żadnych ulotek ani katalogów. Postanowiłam, że jako doba sąsiadka mu pomogę i sama gratis przygotuję dla niego ulotki. Michał bardzo się ucieszył i w zamian mam darmowe wejściówki na treningi.