oklejanie samochodów

Czy oklejanie samochodów to dobry pomysł na reklamę?

Już w trakcie szkoły średniej wiedziałam jaki kierunek studiów chcę obrać. Dlatego robiłam wszystko aby tylko dostać się na wymarzony kierunek jakim był zarządzanie i marketing. Z racji tego, że mieszkam w małej pod Krakowem, postanowiłam wraz z rodzicami, że jak tylko dostanę się na studia dzienne zamieszkam w akademiku.

Oklejanie samochodów – forma skutecznego marketingu

oklejanie samochodówNa studia i wymarzony kierunek udało mi się dostać, byłam nawet jedną z pierwszych osób na liście. Bardzo się cieszyłam już na samą myśl przeprowadzki, bo wiedziałam że dzięki temu będę miała możliwość większego rozwoju oraz okazję do nauki samodzielności. W weekendy żeby zbyt mocno finansowo nie obciążać rodziców dorabiałam jako kelnerka. Studia ukończyłam z wyróżnieniem i dostałam pracę w firmie, w której odbywałam praktyki studenckie. Zostałam tam przyjęta do działu marketingu. Na początku moimi głównymi zadaniami było zadbanie o to żeby reklama naszej firmy była skuteczna i efektowna. Dlatego też postanowiłam, że wyszukam najlepsze agencje reklamowe jakie istnieją w Krakowie i wybiorę jedną z nich, która przedstawi nam swoją najlepszą ofertę. Oczywiście za każdym razem kiedy nasza firma wystawiała się na różnych targach musiałam zadbać o stoisko, reklamę, standy reklamowe i inne podobne sprawy. Jednym z moich pomysłów było firmowych oklejanie samochodów Karków. Uważałam, że skoro nasi przedstawiciele handlowi używają ich również do swoich celów prywatnych nie powinni się temu sprzeciwiać. Mój pomysł przyjął się z ogromna akceptacją zarządu. Natomiast handlowcy nie byli tym za bardzo zachwyceni, ale nie mogli nic powiedzieć.

 

Po trzech latach w tej firmie dostałam propozycję przejścia do konkurencji. Jednak jako, że jestem osobą uczciwą podzieliłam się tym z moimi szefami. I wyszłam na tym bardzo dobrze. Dostałam awans na stanowisko kierownika działu i naprawdę sporą podwyżkę.