Czym jest bubble football?

 

O tym, że gra w piłkę nożną jest jedną z popularniejszych dyscyplin sportowych, które uprawiane są przez dzieci i dorosłych, nie trzeba pewnie nikogo przekonywać. Jest to dyscyplina, która ze względu na swoją popularność stała się inspiracją do stworzenia wielu odmian footballu, które charakteryzują się łączeniem cech różnych dyscyplin w celu wywołania efektu zabawy podczas gry.

Footbal w zabawnej odsłonie

bubble footballJedną z zabawnych odsłon gry w piłkę nożną jest bubble football, który w ostatnim czasie pojawia się coraz szerzej w naszym otoczeniu. Na rynku pojawiają się bowiem firmy, które organizują boisko i wszystkie akcesoria, które umożliwiają rozgrywanie meczów bubble football. Jeśli chcielibyśmy w swoim własnym zakresie zorganizować rozgrywki bubble football byłoby to niezwykle trudne do zrealizowania i wymagałoby od nas sporego nakładu pieniężnego, ponieważ konieczny byłby zakup specjalnych, nadmuchiwanych piłek. Piłkę tego typu nakłada na siebie każdy z graczy, przez co rozgrywka staje się trudniejsza – trudniejsze są bowiem wszelkie mijanki i kontry z piłką, ale również sam bieg z nią przez boisko i oddanie celnego strzału na bramkę. Bubble football jest rozwiązaniem, które niewątpliwie przynosi dużo śmiechu – zarówno graczom, jak i obserwatorom – ale jest jednocześnie rozwiązaniem niezwykle bezpiecznym ze względu na konstrukcję piłek. Piłki, zakładane są od góry i najczęściej sięgają do połowy ud, dzięki czemu możliwe jest bezproblemowe przemieszczanie się po boisku.

Warto wiedzieć, że kiedy decydujemy się na skorzystanie z usług firmy, która przygotowała boisko do bubble football i posiada odpowiednie akcesoria do przeprowadzenia rozgrywek, dysponujemy gwarancją, że piłki, które wykorzystywane są w rozgrywkach są w pełni bezpiecznym, odpowiednio przetestowanym produktem.