regały magazynowe

Dekorowanie sklepu

Zacznę od tego, że hobbystycznie bardzo, ale to bardzo lubię urządzać różnego rodzaju pomieszczenia, nie mam w tym kierunku żadnego wykształcenia, ani nie planuję kształcić się w kierunku dekorowania pomieszczeń, jest mi dobrze z tym że jest to tylko moje hobby.

Regały, stojaki i inne elementy

regały magazynoweOstatnio miałam można powiedzieć, że nie małe wyzwanie w zakresie dekorowania, ponieważ mój wujek zdecydował się na otworzenie w mieście, w którym mieszkamy własnego sklepu. Mnie właśnie poprosił o to, żebym urządziła mu ten sklep, z początku muszę szczerze powiedzieć, że była co do tego bardzo, ale to bardzo sceptyczna, ale koniec końców się zdecydowała. Przede wszystkim musiałam wybrać jakieś regały sklepowe. Udało mi się na szczęście znaleźć całkiem fajne w jednej z hurtowni, ale muszę przyznać, że zdecydowanie bardzo podobały mi się posiadane przez nich regały magazynowe, jednakże one by do sklepu kompletnie nie pasowały. W tej hurtowni również znalazłam fajne stojaki na ulotki i zdecydowałam się, że to właśnie je kupimy i postawimy w samym roku, zaraz przy wejściu do sklepu. Również bardzo podobały mi się posiadane przez tą właśnie hurtownię stojaki reklamowe, jednakże dwa stojaki w tym samym sklepie byłyby bez sensu, dlatego też zdecydowaliśmy się tylko na ten, o którym wspomniałem wyżej. Za zgodą wujka również zamówiłam w firmie produkującej różnego rodzaju standy, specjalne dwa standy, które były robione na indywidualne zamówienie. Na tych właśnie standach widnieje logo sklepu, które osobiście zaprojektował mój wujek, a także jest jego zdjęcie.

Co prawda ja byłam przeciwna, co do tego żeby na tych standach umieszczać zdjęcia wujka, jednakże on się uparł i nie było dyskusji w tym temacie. Muszę przyznać, że całkiem fajnie wyszło mi urządzenie tego sklepu, chyba jestem w tym dobra.

Czytaj więcej na: www.wist-online.com