destylarka do wody

Destylarki do wody pomysłem na biznes

W zeszłym miesiącu wróciłem do kraju. Wiele lat przebywałem za granicą, ale ostatecznie postanowiłem wrócić do Polski. Rodzina narzekała, że spędzamy ze sobą za mało czasu. To fakt, pojawiałem się w domu raz na dwa miesiące. Nie chciałem się nigdzie zatrudniać, dlatego stwierdziłem, że założę własną działalność gospodarczą.

Destylarka do wody – czy będzie się sprzedawała?

destylarka do wodyZa granicą poznałem producenta z Polski, który produkuje autoklawy i uznałem, że mógłbym podjąć z nim współpracę. Pozyskiwałbym dla niego klientów i otrzymywał za to prowizję. Taki autoklaw sporo kosztuje, więc na pewno nieźle bym na tym zarobił. Oczywiście z producentem udało mi się zawrzeć umowę na bardzo dogodnych warunkach, więc od razu rozpocząłem działać. Producent na początek chciał, aby specjalistyczna destylarka do wody, którą ostatnio produkuje weszła do obrotu, dlatego to ten produkt dostałem do sprzedaży. Nie stanowiło to problemu, ponieważ wiedziałem, że nowa destylarka na pewno wzbudzi zainteresowanie wśród klientów. Zanim podjąłem pracę to zbudowałem sobie bazę klientów, którzy będą chcieli zakupić takie autoklawy, ponieważ nie ma sensu jeździć do każdej firmy. Jeżeli ograniczę się do przedsiębiorstw, gdzie destylarka do wody jest wykorzystywana, to zaoszczędzę mnóstwo czasu oraz paliwa. Budowanie bazy zajęło mi kilka dni. Wiadomo, że nie każdej firmie destylarka do wody jest potrzebna, więc poszukiwania nie należały do najłatwiejszych. Kiedy się przygotowałem to pojechałem do producenta, żeby dał mi to swoje nowe urządzenie.

Destylarka do wody, którą dostałem do prezentacji potencjalnym klientom była naprawdę świetna. Różniła się nieco od starszych modeli i miała lepsze zastosowanie. Otrzymałem niezbędne dokumenty i rozpocząłem swój pierwszy dzień pracy na własną rękę. Ciekawe czy coś dzisiaj sprzedam

Więcej na temat destylarek do wody można znaleźć na: www.yeson.eu