DJ na wesele

Organizacja wesela to ważne przedsięwzięcie dla każdej Młodej Pary. Wybór sukni ślubnej, garnituru oraz niezbędnych dodatków jest tak samo istotny jak wynajem sali, auta oraz usługodawców. Fotograf ślubny to osoba niezbędna do upamiętnienia tych ważnych chwil z naszego życia. W parze z fotografem zazwyczaj wynajmowany jest kamerzysta, gdyż zdjęcia nie oddadzą emocji i ekspresji jaka widoczna jest w filmie.

DJ – człowiek orkiestra

dj na wesele gdańskBardzo istotną osobą na weselu jest DJ, który oprócz zapewnienia podkładu muzycznego poprowadzi przebieg zabawy oraz zachęci gości do tańca i udziału w konkursach. Wodzirej jest osobą niezwykle potrzebną podczas oczepin. Zabawy, które odbywają się po rzuceniu welonem potrzebują odpowiedniego prowadzącego, który będzie prowodyrem wszelkich atrakcji. DJ na wesele Gdańsk jest jedną z najczęściej wpisywanych fraz w przeglądarce internetowej, w Trójmieście. Gdańszczanie chcą na swoim weselu posiadać osobę, która będzie zapewniała rozrywkę oraz dobierze odpowiedni repertuar muzyczny do przedziału wiekowego i upodobań Pary Młodej jak i gości weselnych. Prócz fotografa, kamerzysty i DJ`a popularną osobą podczas wesela jest iluzjonista. Magik od zawsze budził kontrowersje, lecz zapewnia on niezwykłą zabawę i pozostawia gości w zadumie. Iluzja optyczna to dokonały pomysł na atrakcje już po północy. Innymi atrakcjami wykorzystywanymi do urozmaicenia zabawy jest pokaz barmański lub pokaz fajerwerków. Fantastycznym pomysłem, aby wesele zapadło w pamięci zgromadzonych jest „taniec w chmurach” przy użyciu ciężkiego dymu. Jednak taniec bez muzyki nie mógłby istnieć, dlatego DJ/Wodzirej jest obowiązkowym gościem weselnym.

Wiele osób korzysta z samodzielnego odtwarzania ulubionej muzyki z odtwarzacza. Używając odpowiedniego nagłośnienia może to być dobrą alternatywą dla DJ, pozwalająca zaoszczędzić pieniądze. Jednak wesele kojarzy się wszystkim z zabawą prowadzoną przez profesjonalnego wodzireja, który swoim monologiem zbudzi weselników do zabawy i między utworami złoży życzenia Młodej Parze.