kurs hiszpańskiego

Dla kogo kurs języka hiszpańskiego?

Wczoraj widziałem w koszu na śmieci moją ulotkę. Szkoła językowa w Bydgoszczy mi ją zleciła, bo już kiedyś robiłem takie projekty. Pierwszy mój komercyjny projekt to właśnie był kurs języka hiszpańskiego, jako nowość na rynku, bo działał na zupełnie innej podstawie programowej jak ówcześnie działające szkoły.

Kurs hiszpańskiego robił furorę

kurs hiszpańskiegoPamiętam, że tamta szkoła wprowadziła do swojej oferty hiszpański w biznesie i wiele firm zaczęło z tą szkołą współpracować. Dlatego pamiętam, że poproszono mnie o wykonanie oddzielnej broszury reklamowej dotyczącej jedynie języka hiszpańskiego. Nauka angielskiego w tej szkole była tak lekka i przyjemna, że nawet otworzyli rodzinne kursy, w których całe rodziny mogły uczestniczyć nawet w niedziele. Bydgoszcz swego czasu była znana z tego, że posiada najlepszy kurs hiszpańskiego Bydgoszcz, co spowodowało, że do miasta zjeżdżały się rodziny od miejscowości oddalonych nawet o pięćdziesiąt kilometrów. Ten atut też umieściłem na jednej z ulotek. Pamiętam, że jakiś bloger na swojej stronie umieścił zdjęcie tej ulotki i stwierdził, że szkoła językowa, której ta ulotka została wykonana, powinna szaleć z radości, bo jest pod każdym względem świetna i przykuwa oko, a w tym wszystkim nie irytuje. Recenzja mi pomogła otrzymać wiele zleceń. Dzisiaj jak pojawia się jakiś nowy kurs języka hiszpańskiego to od razu zgłasza się do mnie klient z zleceniem na nowy wzór ulotki. Nauka hiszpańskiego w Bydgoszczy jest szalenie modna, a dzięki utrzymywaniu wysokiego poziomu, zawsze będzie miała swoich klientów.

Ciekaw jestem ilu klientów zyskała szkoła językowa dzięki tej ulotce. No cóż, muszę przyznać, że sam na tym nieźle wyszedłem, bo kurs języka angielskiego w tej szkole mam całkowicie za darmo przez pierwsze siedem semestrów. Idzie dobrze.