Dobrej jakości koszulki z zabawnymi nadrukami

 

Zawsze lubiłam niebanalne ubrania nie tylko pod względem ich kroju, ale również z powodu nadrukowanych napisów czy też grafiki. Tym bardziej zakochałam się od pierwszego wejrzenia w koszulkach ze śmiesznymi nadrukami, choć musiałam na nią długo czekać.

Rewelacyjna koszulka ze śmiesznym napisem

t shirt ze śmiesznym nadrukiemPamiętam dobrze, że kiedy pierwszy raz zobaczyłam w internecie koszulkę z zabawnym napisem od razu chciałam ją mieć. Byłam wtedy w szóstej klasie podstawówki i strasznie o takiej marzyłam. Niestety były one bardzo drogie i jeszcze wtedy niedostępne tak bardzo w sklepach online. Często promowały je gwiazdy naszego polskiego show biznesu i najwyraźniej promocja ta się opłaciła producentom. Rok później w moim małym mieście pojawił się pierwszy sklep oferujący tego typu koszulki. Od razu się do niego wybrałam kupując wreszcie swój własny t shirt ze śmiesznym nadrukiem. Pamiętam, że byłam z niego bardzo dumna, a w szkole zrobił on prawdziwą furorę i wiele koleżanek zazdrościło mi tego t shirtu. Oczywiście był on na mnie za duży i wyglądałam w nim jak w worku, ale nie to było ważne przecież, tylko sam nadruk! Dziś czasy się zmieniły i każda oraz każdy z nas może z łatwością zakupić taki t shirt doskonale dopasowany do rozmiaru, który nosi. Co więcej takie koszulki nie występują już w dwóch kolorach, jak wówczas czyli czarnym i białym, a są dostępne w wielu innych barwach! Nadruki z kolei są znacznie lepszej jakości i nie ma mowy, aby jakikolwiek z nich zaczął się odklejać lub ścierać.

Interesuję się fotografią od dziecka i moja pierwsza koszulka miała nadrukowany przekreślony aparat i podpisana była „zakaz fotografowania” niestety szybko się podziurawiła, a napis dosłownie odkleił. Ostatnio znalazłam identyczną koszulkę w sieci znacznie tańszą niż ta którą kupiłam jako dziecko i w znacznie lepszej jakości. Nadruk oczywiście się nie spiera, a materiał jest grubszy i porządniejszy.