Doniczki, które mogą wisieć na ścianie

Od kiedy pamiętam uwielbiam gotować. Nie jest to co prawda moje zarobkowe zajęcie, ale jak tylko mam trochę więcej wolnego czasu to zaszywam się w kuchni i tworzę rozmaite potrawy. Kluczowym elementem każdego dania są dla mnie przyprawy. Szczególną uwagę zwracam na świeże zioła. Do tej pory, jednak, nie bardzo miałam gdzie je trzymać w mojej niewielkiej kuchni. 

Ściana w kuchni tonąca w ziołach

doniczki na zioła na ścianęOd blisko roku mieszkam we własnym mieszkaniu. Nie jest ono zbyt duże, ale wystarczające na moje potrzeby. Przy wyborze mieszkania ważne było dla mnie to, żeby znalazła się w nim funkcjonalna i w miarę przestronna kuchni. Ostatecznie nie jest ona zbyt duża, ale za to bardzo funkcjonalna. Zależało mi tak bardzo na kuchni, bo uwielbiam gotować. Myślę, że gdybym jeszcze raz miała wybierać swój zawód, to zostałabym kucharką. Na ten moment, jednak, gotuje czysto amatorsko. W przygotowywaniu dań szczególnie cenie sobie świeże zioła. Uważam, że one jak nic innego nadają potrawom głębi. Moją bolączką było do tej pory to, że nie bardzo miałam gdzie te zioła trzymać. Wszystko zmieniło się wtedy, kiedy w jakiejś gazecie zobaczyłam doniczki na zioła na ścianę, które okazały się idealnym rozwiązaniem w mojej kuchni. Takie doniczki zawiesza się zazwyczaj na specjalnych wieszakach. Trzymają się one stabilnie ściany i przy okazji są jej ciekawą dekoracją. Dzięki wiszącym doniczkom byłam w stanie stworzyć w mojej kuchni bogaty mini ogródek. 

Uwielbiam gotować i uwielbiam korzystać w przyprawianiu potraw ze świeżych ziół. Moja niewielka kuchnia nie pozwalała mi jednak do tej pory na trzymanie doniczek z ziołami w domu. Wszystko zmieniło się tedy, kiedy dowiedziałam się, że mogą doniczki zawieszać na ścianach. Teraz mam w kuchni ścianę, które tonie w ziołach.