Doradztwo budowlane to moja pasja

 

Witajcie, dzisiaj wam opowiem o mojej pracy, która jednocześnie jest moją pasją. Cieszę się, że udało znaleźć mi się pracę w której jestem spełniona i lubię to co robię. Praca, którą wykonuje polega na doradztwie budowlanym szczególnie osobom, które zamierzają wybudować swój dom.

Na czym polega moje doradztwo budowlane?

doradztwo budowlane w KwidzyniuJak już wspomniałam najczęściej doradzamy osobom prywatnym, które zamierzają wybudować swój dom. Moja praca czyli doradztwo budowlane w Kwidzyniu to porady dotyczące tematyki kosztorysów budowanego przyszłego domu, jak i doradztwa energetycznej czy samego doboru odpowiedniego projektu domu do potrzeb jak i działki budowlanej. Wiadomo, że osoby, które chcą wybudować dom nie robią tego często (najczęściej raz w życiu) więc nie mają doświadczenia w wielu kwestiach. Dlatego istnieją na rynku takie instytucje jak moja firma, która ma za zadanie doradztwo takim osobom właśnie w kwestiach budowlanych. Doradztwo budowlane to także pomoc w doborze odpowiednich materiałów budowlanych z których zostanie wybudowany dom. W biurze, w którym pracuje również są osoby, które pomogą w późniejszych aspektach budowy domu. Mowa tu przede wszystkim o wykończeniu wnętrz jak i ich urządzaniu. Nasi dekoratorzy jak i projektanci wnętrz znają się na rzeczy. Pomagają naszym klientom w doborze odpowiednich dekoracji do wielkości wnętrza jak i do ich prywatnych upodobań. Ich porady również można podczepić pod doradztwo budowlane, którym ja się trudnie jak i całe nasze biuro projektowe.

Widzę po swojej pracy, że doradztwo budowlane jest bardzo ważną kwestią, nie tylko w Kwidzynie. Lubię moją pracę, bo pomagam ludziom i pomagam im rozwiązywać wiele kwestii jeśli chodzi o budowanie domów, o to jak ma on wyglądać i jaki dla danego klientka będzie odpowiedni.