Dowiedziałam się wielu rzeczy o projektowaniu wnętrz

Moja siostra poleciła mi dzisiaj bardzo ciekawy program. Ostatnio stwierdziłam, że wieczorami naprawdę nie ma co oglądać w telewizji. Na kanałach, które do tej pory najchętniej oglądałam lecą same powtórki i nie ma nic ciekawego.

Oglądam program o projektowaniu wnętrz

projektowanie wnętrz KatowiceSiostra powiedziała, że dzisiaj wieczorem mogę sobie obejrzeć program o aranżacji wnętrz. Ona co tydzień ogląda ten program i jest bardzo nim zachwycona. Osoba prowadząca ma pełno pomysłów. Niektóre pomysły już siostra wykorzystała u siebie w domu. Kiedyś mi o tym programie już opowiadała ale mówiła, że się skończył i nie wiedziałam że nakręcili drugą serię. Postanowiłam obejrzeć program o projektowaniu wnętrz. Siostra mówiła, ze specjaliście pokazują jak samodzielnie bez doświadczenia a także z małym budżetem wykonać wiele rzeczy w domu. Stwierdziłam, że program na pewno jest pomysłowy i nie zmarnuję na niego czasu. Dzisiejszy odcinek, który oglądałam był nagrywany w Katowicach. Specjaliści miele wiele robot. Klienci, którzy się do nich zgłosili mieli spory dom, który wymagał generalnego remontu. Aranżacja wnętrz, która została zaproponowana przez specjalistów dotyczyła salonu. Program jest nagrywany w określonym czasie i niestety nie można było sobie pozwolić na remont całego domu. Projektant wnętrz uwzględnił wszystkie potrzeby rodziny i salon p remoncie wyglądał zupełnie inaczej. Spodobała mi się aranżacja wnętrz, która została zaproponowana. Sama chętnie chciałabym mieć taki salon.

Program był dla mnie bardzo interesujący. Na pewno będę go oglądać za tydzień. Uważam, że warto oglądać takie programy bo można się z nich wiele nauczyć. Za tydzień odcinek ma być nagrywany na Śląsku bo widziałam, krótką zapowiedź. Bardzo chętnie zobaczę te rejony bo nigdy tam nie byłam.  

Najnowsze informacje na http://regall.com.pl