Drukowanie kodów nie wystarczy – potrzebne ulotki

Tego jeszcze nie robiłem, wydawało mi się że nie da się takiego produktu umieścić na ulotkach, a jednak. Skontaktował się ze mną producent etykiet i stwierdził, że potrzebuje projekt ulotek bo chce je razem z produktami jakie sprzedaje rozdawać, dołączać do zamówień.

Muszę zaprojektować ulotki bo drukowanie kodów to nie wszystko

druk kodów

Okazało się, że producent etykiet w swojej firmie nie tylko produkuje etykiety, ale również zajmuje się usługami bardziej specjalistycznymi. Na przykład u producenta można zamówić tani druk kodów, kody kreskowe głównie, ale zawsze. Wiadomo jak jakieś ceny, czy produkty chce się mieć z kodem kreskowym, to taki druk kodów można sobie zamówić. Fajna sprawa, więc to umieściłem na ulotce i mimo pierwszych obaw to nawet fajnie mi wyszło. Potem już zacząłem ogólnie wypisywać wszelkie kolejne usługi jakie w tej firmie się świadczy. Na przykład etykiety logistyczne, duże, długie, czytelne. Głównie takie na których oprócz kodów, są też adresy, bo te etykiety logistyczne są przeważnie przygotowane pod kurierów. W każdym razie producent etykiet zażyczył sobie, aby one były opisane również w ulotce. Ja tam nie miałem nic przeciwko, ostatnio narysowałem świetnie kuriera z samochodem, więc będzie dobrze wyglądał na ulotce. Etykiety logistyczne będą również doskonale widoczne na ulotce informacyjnej. Zostały mi w zasadzie dwie kategorie jeszcze, jakie sobie życzył producent etykiet. Przede wszystkim etykiety usuwalne, takie głównie naklejki, ale nie zawsze. W każdym razie takie etykiety usuwalne które można usunąć, odkleić i wyczyścić w taki sposób, aby nie było po nich śladu.

Etykiety usuwalne zrobiłem z rysunkiem gumki do mazania i też fajnie wyszło. Ostatnie to były etykiety foliowe, oczywiście bez problemu wrzuciłem i wkomponowałem je w całość. Aj jestem w tym dobry bardzo.