Estetyczna filiżanka 58Products

Większość z nas słysząc o filiżance, wyobraża sobie Anglika siedzącego przy stole i pijącego słynną herbatę o godzinie siedemnastej w porcelanowej filiżance. To słuszne skojarzenie, ale nie powinno być jedyne, bo filiżanki mają znacznie więcej zastosowań. 

Jak wyglądają oryginalne filiżanki marki 58Products? 

58products filiżankaNa rynku znajdziemy gustowne, filigranowe, niczym małe dzieła sztuki, filiżanki porcelanowe, które są elementami zastawy kawowej. Innym rodzajem są bardziej nowoczesne modele, które nadają się do stosowania w każdych okolicznościach. Może to być 58Products filiżanka wykonana z wysokiej jakości szkliwionej porcelany, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością i ma piękny połysk. Cechą charakterystyczną filiżanek są wytłaczana, trójwymiarowe buźki, które przedstawiają przeróżne emocje. Mogą być śmieszne, zabawne, lub lub oddające nastrój osoby korzystającej z ich. Filiżanki są dość duże, ponieważ posiadają pojemność dwustu mililitrów i mają nieregularne kształty, co dodatkowo zwraca uwagę klientów. Dziewięćdziesiąt procent wyrobów firmy 58Products jest wykonana z białej porcelany, a jedynie dziesięć procent modeli jest dwukolorowych. Filiżanki świetnie się nadają na prezent, ponieważ można je kupować na sztuki, lub w zestawie. Każda sztuka jest zapakowana w gustowne pudełko, więc nie trzeba jej dodatkowo pakować. Filiżanki są dostępne w sklepie internetowym producenta, lub w w dobrych sklepach z porcelaną. Z uwagi na wysoką jakość i unikalny kształt, cena filiżanek sięga nawet osiemdziesięciu złotych. 

Poza filiżankami, firma 58Products zajmuje się produkcją talerzy, misek, waz na zupy, kubków, czy wazonów. Wszystkie modele są wykonane tą samą techniką i mają identyczne buźki, które są znakiem rozpoznawczym niemieckiej fabryki porcelany.