Filmowanie dronem wesela

Organizacja ślubu i wesela pochłania dużo czasu. Czasami jednak warto go poświęcić po to, aby mieć taki dzień, jaki się sobie wymarzyło. Dla kogoś ważne może być filmowanie z lotu ptaka, bo przewiduje różne widowiskowe atrakcje, a dla innego najpiękniejsza na świecie sala weselna.

Czy warto filmować za pomocą drona?

filmowanie dronem na całym śląskuNiektórym może się wydawać, że filmowanie dronem to nic szczególnego. Jeśli jednak robi to odpowiednia osoba, która umie się obchodzić z tym urządzeniem latającym, a dodatkowo potrafi robić wyjątkowe zdjęcia czy filmy to naprawdę może wyjść z tego coś niezwykłego. Są różne firmy, które świadczą takie usługi. Ja znam taką, która wykonuje filmowanie dronem na całym śląsku. Ludzie są zadowoleni, kiedy ktoś uwiecznia ich ślub w plenerze w wyjątkowy sposób, bo właśnie z góry, z lotu ptaka. Oczywiście, jednocześnie można zamówić sobie zwykłego kamerzystę, który porobi normalne ujęcia. Często też jest tak, że po prostu w ramach usług filmowania firma podejmuje się także filmowania dronem. Wtedy jest najlepiej, bo później można zmontować wszystkie ujęcia razem tak, że tworzą niezwykłe nagranie. Można obejrzeć ważny dla siebie dzień z każdej perspektywy. Dla wielu młodych par jest to ciekawe doznanie i dlatego nie wyobrażają sobie ceremonii bez drona. Później, oczywiście, jest wesele i także można je fajnie uwiecznić dronem, jeśli oczywiście odbywa się na zewnątrz, bo wiadomo, że po sali nikt nie będzie latał. Jej właściciele zresztą na pewno by na to nie zezwolili.

Za pomocą drona kręcone są także tak zwane teledyski ślubne. Niekiedy para nie chce mieć długiego filmowego reportażu, tylko krótki filmik uwieczniający najważniejsze momenty i pokazują ich emocje. Wtedy także dron świetnie się sprawdza. Obecnie takie usługi świadczone dronem są bardzo popularne.