drzwi szklane

Firma od drzwi szklanych szuka pracownika

Mam na imię Monika. Prowadzę firmę z mężem już od dwudziestu dwóch lat. Na pierwszym miejscu dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta oraz wykonanie usługi przez naszych specjalistów na najwyższym poziomie.

Drzwi szklane i ich montaż

drzwi szklaneFirma działa w miejscowości warszawa ale także przyjmujemy zlecenia na terenie całego kraju. Ostatnio szukamy pracownika do naszego zespołu bo mamy dużo pracy. Co jakiś czas gdy widzimy , ze nasi pracownicy pracują bardzo dużo chcemy ich odciążyć i szukamy wówczas dodatkowego pracownika. Zrelaksowany i wyspany pracownik to pracownik, który poświęca się dla firmy i dobrze wykonuje swoje obowiązki. Bardzo dużo klientów zgłasza się do nas żeby zamontować im drzwi szklane. Chcemy wprowadzić szkło hartowane na wymiar dlatego szukamy specjalisty w tej właśnie dziedzinie. Szkło hartowane na wymiar mogłoby również być stosowane w innych naszych projektach. Mam na myśli drzwi przesuwne, które też cieszą się sporym zainteresowaniem. Standardowo pracownicy wykonują też zabudowy szklane i zajmują się tworzeniem lustra na wymiar jeśli klient chciałaby zmniejszyć to, które zakupił. Ogłoszenie zamieściłam w internecie i postanowiłam zgłosić taka informacje do lokalnej stacji. Nigdy nie korzystałam z takiej formy ale gdzieś ostatnio czytała, że podobno się sprawdza i nawet szybciej można dzięki temu zatrudnić dobrego pracownika. Po reklamie w radio miałam pięć telefonów i z jednym panem, który spełniał moje warunki umówiłam się na czternastą. Szkoło hartowane na wymiar to była jego dotychczasowa praca więc miał bardzo duże doświadczenie w te j branży podpisałam z nim umowę i miał zaczynać od poniedziałku.

Mam nadzieje, że klienci będą nadal zadowoleni z naszych produktów i usług bo staramy się jak najlepiej dla nich pracować.

Więcej na stronie www.szyby-dekoracyjne.pl