Firma z Wrocławia dostarczy poszycie dachowe

 

Każdy dom wymaga od czasu do czasu jakiegoś większego wkładu finansowego. Nasz remont był planowany od dawna. W związku z tym zdążyliśmy zgromadzić odpowiednie środki pieniężne na jego przeprowadzenie. Sprawa tyczy się dachu, który w niektórych miejscach zaczął przeciekać. Dodatkowym wskazaniem do jego wymiany okazały się przepisy krajowe, które uniemożliwiają dalszą eksploatację tego typu rozwiązań.

Zakupiliśmy blachodachówki renomowanego producenta

blachodachówka WrocławByliśmy świadomi istnienia tego problemu, dlatego przez kilka ostatnich miesięcy gromadziliśmy odpowiednie środki. Nadszedł czas żeby przeprowadzić wymianę starego poszycia dachowego na nowe. Z budżetu wojewódzkiego otrzymaliśmy dodatkowo dofinansowanie na zakup nowego poszycia. Postanowiliśmy poszukać dostawcy z miasta, w którym mieszkamy tak żeby zaoszczędzić na kosztach transportu. W związku z tym zaczęliśmy szukać dostawcy, który oferuje blachodachówka Wrocław. Rozeznałem się wśród znajomych, którzy na co dzień zajmują się remontami mieszkań. W opinii wszystkich blachodachówka była naturalnym wyborem. Dodatkowym atutem tego rozwiązania było to, że jest ono dofinansowywane z budżetu wojewódzkiego fundusz. Dofinansowanie to sięga nawet połowy kosztów inwestycyjnych. Akurat nasz wniosek został rozpatrzony pozytywnie z troszkę mniejszym procentem zwrotu, jednak i tak była to kwota bardzo pokaźna.

Następnego dnia udało mi się znaleźć dystrybutora, który posiada w swojej ofercie rozwiązania renomowanego producenta. Jak się okazało obecnie trwa promocja na poszycia dachowe. Blachodachówki są tańsze o kilkanaście procent od ceny pierwotnej. Postanowiliśmy nie zwlekać. Podczas rozmowy udało mi się jeszcze wynegocjować darmowy transport. Całość inwestycji udało się zamknąć w atrakcyjnej sumie.