Garderoba biała do sypialni

Duża i pojemna szafa powinna znaleźć się w każdym domu. Obecnie raczej odchodzi się od szaf typu meblościanka, które królowały w mieszkaniach na przełomie lat 80- tych. Teraz zazwyczaj tworzymy szafę na zamówienie, którą dajemy albo do przedpokoju albo do sypialni. Dwa pomieszczenia są najlepsze na tego typu rzeczy jak ubrania. Po pierwsze mamy dostęp do nich bardzo łatwy i szybki.

Najbardziej popularne wymiary szaf

szafa do sypialni 180 cm szerokościZazwyczaj szafa do sypialni 180 cm szerokości i 200 cm wysokości jest najczęściej kupowana. jest to wymiar idealny, który mieści się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Nie musimy mieć zatem dużej sypialni, żeby pomieścić w niej dużą i głęboką szafę. Takiej szafie mamy miejsca na Wieszaki, półki, szuflady. Oczywiście zlecający tworzenie szafy na wymiar możemy ustalić z firmą jaka szafa najbardziej nam odpowiada. Po zebraniu wymiarów przez firmę następuje tworzenie projektu. Jeśli zaakceptujemy projekt to Firma przystępuje do realizacji, a potem do montażu.Cenę za taką szafę ustala się indywidualnie. Jest to koszt około 3000 zł. Oczywiście najbardziej solidne wykonane są z naturalnego drewna, taka szafa posłuży nam kilka lat. Najbardziej popularne są tworzone biały oraz szare szafy. Bardzo często takie szafę zamawiamy jedne drzwi przesuwne z lustrem. Duża i przestronna szafa to świetne miejsce do przechowywania w każdym domu. Dlatego taką szafę powinien mieć każdy. Tym bardziej że możemy w niej chować różne rzeczy, jak np. worki próżniowe z zimowymi lub letnimi ubraniami.

Chcąc mieć nowoczesne i świetnie urządzone mieszkanie musimy mieć również dużo miejsca do przechowywania. Szczególnie jeśli mamy dzieci to wiemy ile rzeczy one potrafią mieć. Najlepsza będzie szafa pod zabudowę lub przesuwanymi drzwiami. Te zazwyczaj montowane są w sypialniach lub przedpokoju.