Grawerowane tabliczki z drewna

Gdy w końcu nasz dom został skończony i oddany do użytku, nie mogłam się doczekać, aż zacznę sama aranżować wnętrza i dodawać różne dodatki. Meble już mieliśmy wstawione i takie niezbędne rzeczy, jednak zostały jeszcze ozdoby, które jak wiadomo, potrafią podnieść estetykę każdego pomieszczenia. Musiałam się więc wziąć do roboty, by mieć swój domek marzeń.

Tabliczka do własnego domu

drewniane tabliczki grawerowaneGdy zagospodarowałam już całe wnętrze, czas był jeszcze na ogród i drobne sprawy. Wstawiłam skrzynkę na listy, wycieraczkę i pomyślałam o jeszcze jednym drobnym akcencie. Były to drewniane tabliczki grawerowane o których zawsze marzyłam, że powieszę sobie taką we własnym domu. Tabliczka miała informować, że wita wszystkich przybyłych gości i zaprasza do nas. Coś jak wycieraczki z napisami, ale taka tabliczka wyglądała o wiele ładniej. Wszystko co drewniane ma swój urok. Zawsze tak uważałam, więc kochałam wszystkie wyroby z drewna. Od razu wybrałam się do sklepu z dodatkami do domu i ogrodu i zaczęłam szukać takich tabliczek. Niestety, miałam pecha, bo nigdzie takiej nie mogłam znaleźć. Byłam smutna, że nie dokończę tego mojego planu z miłym powitaniem. A tak by mi się przydał na naszą parapetówkę. Mój mąż jednak, był sprytniejszy ode mnie i wyszukał w internecie takich tabliczek. Byłam tak szczęśliwa, zwłaszcza, że można tam było wybierać sobie spośród wielu modeli i wzorów. W końcu udało mi się znaleźć to, czego chciałam. Internet to taka skarbnica, w której można znaleźć wszystko praktycznie.

Tak więc na czas zdążyła dojechać moja tabliczka powitalna. Goście, którzy przybywali na parapetówkę, zapoznawali się z nią zaraz przy wejściu do drzwi naszego domu. Kilka osób nawet ją pochwaliło i stwierdziło, że naprawdę musiałam pomyśleć o wszystkim.