tkaniny poliestrowe

Hurtownia z tkaninami oczami właściciela

Przed wieloma laty przeprowadziłam się do Warszawy. Tutaj też poznałam mojego obecnego Janusza, z którym mam dwójkę dzieci. Bardzo dobrze nam się żyje a moja firma przynosi bardzo dobre zyski.

Sprzedaję również tkaniny poliestrowe

tkaniny poliestroweHurtownia tkanin, która znajduje się w centrum miasta jest moją własnością i jestem bardzo dobrym przedsiębiorcą oraz pracodawcą. Moja hurtownia tkanin zatrudnia ponad stu pracowników, którzy bardzo lubią swoja pracę i wykonują ją bardzo dobrze. W ofercie sprzedaży mamy taśmy suwakowe, które wykonane są z najlepszych materiałów. Oferujemy również tkaniny pcv o mocnej fakturze oraz tkaniny nylonowe oraz oczywiście solidne tkaniny poliestrowe, które bardzo chętnie kupowane są przez naszych klientów. Hurtownia tkanin, którą prowadzę posiada produkty najwyższej jakości i współpracuję tylko ze sprawdzonymi producentami. Dzięki temu mam pewność, że taśmy suwakowe są bardzo dobre a tkaniny pcv trwałe. Wszystkie tkaniny nylonowe pochodzą również od tego samego producenta, podobnie jak tkaniny poliestrowe. Początkowo prowadziłam mały sklepik na osiedlu i nie były tam dostępne tkaniny pcv, dlatego zdecydowałam się zaangażować i wprowadzić więcej asortymentu. Kiedy w sprzedaży pojawiły się taśmy suwakowe, to sprzedaż gwałtownie wzrosła i zdecydowałam się, że hurtownia tkanin będzie lepszym rozwiązaniem. To była doskonała decyzja, która pozwoliła mi się rozwinąć. Moi pracownicy sprzedają tkaniny poliestrowe i doskonale się na tym znają. Potrafią też doradzić każdemu klientowi, który chce kupić tkaniny nylonowe oraz jakieś taśmy suwakowe.

Jest to bardzo zgrany zespół młodych ludzi, którzy bardzo angażują się w swoje obowiązki i to również dzięki nim moja hurtownia tkanin odnosi takie sukcesy. Wiem, że pracownicy są bardzo ważni. Inwestuję w nich zatem.