plac zabaw

Hurtownia z zabawkami Little Tikes – czy to dobry pomysł na biznes?

Jestem na urlopie wychowawczym. Dwa lata temu urodziłam bliźniaki. Zawsze byłam aktywna zawodowo i czuję, że chciałabym zająć się pracą chociaż na pół etatu. Mąż jest przedstawicielem handlowym. Zajmuje się sprzedażą zabawek. Zawsze bardzo podobała mi się jego praca.

Wytrzymały plac zabaw Little Tikes

plac zabawOd kiedy mamy dzieci zwracam większą uwagę na zabawki, które kupujemy naszym dzieciom lub które nasze dzieci dostają w prezentach. Zabawki powinny być dostosowane do wieku i umiejętności dziecka. Postanowiłam porozmawiać z mężem o otworzeniu hurtowni zabawek. Ja mogłabym zajmować się zamawianiem towaru natomiast mąż mógłby nadal pracować jako przedstawiciel handlowy. Ma już spore doświadczenie w tej branży więc jestem pewna, że sprzedaż byłaby spora. Mąż stwierdził, że to jest bardzo dobry pomysł. Mamy troszkę oszczędności. Mieszkamy w dużym domku. Możemy dobudować dodatkowe pomieszczenie i zaadoptować je na hurtownię. Dzięki temu mogłabym pracować w domu. Moje dzieciaki mają huśtawkę. Huśtawka little tikes jest dobrej jakości i moje dzieci uwielbiają się w niej bujać. Mąż powiedział, że on podpisze umowę z producentem na zabawki little tikes. Zabawki są bardzo dobre i polecane przez specjalistów. Plac zabaw do ogródka – little tikes stoi od czterech lat w naszym ogrodzie. Mąż dostał go od klienta za wysoką sprzedaż. Mojej chrześniaczce na urodziny kupiliśmy lalkę baby annabell i jak ją dostała od nas w prezencie to powiedziała że to są jej najlepsze urodziny w życiu.

 

Najbardziej cieszę się, że mężowi spodobał się mój pomysł i że mnie w tym pomyśle wspiera. Czas zacząć pracować dla siebie. Dzięki temu będziemy bardziej dostępni dla dzieci a ja nie będę musiała opłacać póki co żadnej opiekunki. Chyba że firma się rozwinie i nie będę już dawała radu z ogarnianiem wysyłki.