Idealny materac do spania

Nigdy nie miałam problemów ze spaniem, więc tym bardziej się martwiłam tym, że ostatnio źle mi się zasypiało. Potrafiłam przez dwie godziny przewracać się z boku na bok i nic, sen nie przychodził. Kiedy w końcu zasnęłam to budziłam się ze sztywnym karkiem, obolałymi plecami, często cierpły mi także ręce. Nie wiedziałam co mam zrobić.

Materac dopasowany do łóżka

materac kieszeniowo piankowyZaczęłam się rozciągać, ćwiczyć, kładłam się wcześniej spać ale to na nic. Nadal kiepsko spałam. W końcu doszłam do tego, że to wina tego na czym śpię. Kanapa miała już swoje lata, była zatem wysłużona i mogła się wyrobić. Postanowiłam kupić zatem łóżko oraz porządny materac, który ułatwi zasypianie i dzięki któremu nie będę się budzić cała obolała. Z łóżkiem poszło mi łatwiej, ale wybór materaca nie jest łatwy. Do wyboru były różne rodzaje, sprężynowe, piankowe, gryczane, nawet nie wiedziała, że takie istnieją. Ciężko było mi się w tym wszystkim połapać, a do tego dochodziły jeszcze twardości materaca. Tu poszło nieco szybciej bo wolałam spać na twardszym posłaniu niż na miękkim. W końcu postanowiłam skorzystać z pomocy ekspertów sklepie internetowym. Powiedziałam na czym mi najbardziej zależy i zapytałam się jaki materac będzie dla mnie odpowiedni. Ekspert doradził mi by kupić materac kieszeniowo piankowy. To nowoczesny materac, który z pewnością pozwoli mi na spokojne przespanie całej nocy, a do tego ma odpowiednią twardość. Zamówiłam zatem polecany materac z dostawą kurierską do domu.

Po jego położeniu na łóżku nie wydawał mi się jakiś niesamowity, siadłam na nim położyłam się, był wygodny, ale bez szału. Jednak bez problemu zasnęłam i obudziłam się bez bólu pleców. Teraz wiem, jak wiele potrafi zdziałać dobry materac i jaki wielki ma on wpływ na spokojny sen.