Instalacje gazowe w Rzeszowie

 

Przy stale zmieniających się cenach za benzynę na naszym polskim rynku zaczęliśmy z mężem rozglądać się za miejscem, gdzie założą nam instalację gazową. Zanim wzięliśmy się za poszukiwanie odpowiednio zakładu, który tym się zajmuje, trochę wiedzy nabyliśmy przez Internet, aby mieć pojęcie co chcemy zamontować, kiedy nas będą pytali mechanicy.

Gdzie szukać fachowca od instalacji lpg?

montaż lpg RzeszówPierwsze co się dowiedzieliśmy to instalacja a instalacja może znacznie się różnić. Są instalacje sekwencyjne lub też nie. Do każdego samochodu należy dobrać odpowiednią, aby nie niszczyć całego silnika przez założenie gazu. Montaż lpg Rzeszów, taka lokalizacja nas interesowała, więc szukaliśmy w samym Rzeszowie, ale również w okolicach odpowiedniego fachowca, który wykona tak instalację, aby była odpowiednia dla naszego samochodu. Popytaliśmy oczywiście wśród znajomych, którzy taką instalacje wykonywali. Ale ze względu na kilka zakładów zajmujących się zakładaniem instalacji lpg, każdy wskazywał praktycznie innego wykonawcę. Przeszukaliśmy też Internet w poszukiwaniu opinii, który z nich jest najlepszy. Po długich poszukiwaniach znaleźliśmy odpowiedniego wykonawcę i odstawiliśmy nasz samochód na tydzień, aby zamontować gaz. Przy naszym samochodzie musieliśmy zdecydować się na instalację z sekwencją, tak doradził nam pracownik zakładu.

Mamy zamontowaną butlę w kole zapasowym o pojemności 35 litrów, bo tylko taka nam się zmieściła, aby nie wystawała poza otwór na koło zapasowe w bagażniku. Cena nie zwaliła z nóg, a gaz do tej pory sprawuje się nienagannie, jeździmy na nim już około sześciu miesięcy.Samochód nie spala dużo gazu, co prawda odpalamy go na benzynie, ale po krótkim czasie przełącza się automatycznie na gaz i jedziemy oszczędnie, a oto chodziło.