Instaluję anteny na budynku w Krakowie

U nas w firmie pracuję od kilkunastu lat. Jestem jednym z najbardziej doświadczonych monterów i często dostaję nowych na przyuczenie. Nie lubię sam pracować i zawsze jestem zadowolony jak dostaję do pomocy jakiegoś pracownika nowego.

Każda zamontowana antena działa jak należy

instalacja anten krakówW poniedziałek miała się odbyć instalacja anten kraków na jednym z bloków i zostałem do tego wytypowany. Kierownik przydzielił mi pracownika, który jest u nas od kilku dni. Jeszcze nie pracował w terenie i miałem go we wszystko wdrożyć. Od razu zauważyłem, że to bardzo bystry chłopak i wiedziałem, że ze wszystkim sobie poradzi. Ogólnie instalacja anten kraków nie jest sprawą skomplikowaną ale pod warunkiem, że ma się o tym jakieś pojęcie. Chłopak, który pojechał ze mną na montaż był bardzo zaangażowany, ponieważ przez całą drogę zadawał mi masę różnych pytań, który były bardzo istotne. Kiedy dojechaliśmy na miejsce to zabrałem się za instalacje a chłopak podawał mi potrzebne do tego rzeczy. Widziałem, że aż rwie się do pracy, dlatego jak zamontowałem przedostatnią antenę to kazałem mu się zająć ostatnią. Od razu a jego twarzy pojawił się uśmiech i szybko zabrał się do pracy. Nadzorowałem wszystkie jego poczynania i miałem wszystko pod kontrolą. Zrobił on na mnie wrażenie, ponieważ wszystko wykonał jak należy. Kiedy na koniec sprawdziłem czy wszystko działa jak należy i to się potwierdziło to pochwaliłem go za dobrze wykonaną pracę. Zdecydowałem się z tym podzielić z szefem, bo na pewno jest ciekawy jak poszło nowemu.

Od tamtego czasu na instalacje jeździmy we dwójkę. Młody radzi sobie doskonale a ja mam dobrą pomoc, która jest nieoceniona. Robota idzie dzięki temu dużo sprawniej i wykonujemy dwa razy więcej zleceń. Taką współpracę to ja sobie cenię.