szkoła tenisa warszawa

Instruktor w szkole tenisa z Warszawy

Nazywam się Janek i jestem instruktorem tenisa. Pracuje u Mirka, mojego kumpla, którego szkoła tenisa w Warszawie jest jedną z lepszych. U Mirka w ośrodku odbywają się lekcje tenisa od poniedziałku do niedzieli. Przychodzi do nas dużo klientów, których interesuje tenis i chcą się nauczyć bądź polepszyć swoje umiejętności.

Szkoła tenisa jest moim miejscem pracy

szkoła tenisa warszawaJa zajmuje się wszystkimi klientami bez względu na wiek, czy umiejętności grania. Mamy nawet specjalne zajęcia, gdzie odbywa się tenis dla dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z tym sportem. Nie mamy w sumie ograniczeń wiekowych, ale najmłodszy uczestnik naszych zajęć ma pięć lat. U nas w Warszawie nauka tenisa jest ceniona, ponieważ coraz więcej ludzi się tym interesuje. Uwielbiam swoją pracę i sprawia mi wiele radości, kiedy widzę, że klienci grają coraz lepiej. Oczywiście dla dzieci mamy specjalne rakiety, które są lekkie. Na początku nauka w szkoła tenisa warszawa jest właśnie przeze mnie tak prowadzona, że klient dostaje lekką rakietkę, aby się od razu nie zniechęcił. Moje lekcje tenisa odbywają się przez cały dzień, ponieważ klientów jest dużo i zawsze ich umawiam w ciągu całego dnia. Kiedyś zaprosiłem na lekcje tenisa moich rodziców, ale ich tenis nie interesuje i nie zdecydowali się na kontynuowanie zajęć. Poza tym nie mają za dużo czasu i są ciągle w podróży. Dzisiaj ma przyjść do mnie dziewczynka w wieku jedenastu lat na lekcje tenisa i będę ją wprowadzał do gry od podstaw.

Jej rodzice biorą u nas lekcje tenisa już od miesiąca i są zadowoleni, ponieważ postanowili zabrać ze sobą córkę. Cieszę się z tego, ponieważ wiem, ze moja nauka tenisa jest skuteczna i klienci chwalą sobie moje lekcje tenisa, które u mnie pobierają. Dodam, że tenis jest moim ulubionym sportem i sam często grywam na kortach ze znajomymi.