Integracja firmowa na łonie natury

Jakie jest Wasze pierwsze skojarzenie, jeśli chodzi o imprezy integracyjne? Większości z nas na myśl przychodzą wysokoprocentowe trunki i tańce do białego rana. Na szczęście, nie jest to jedyna forma integracji. Byłam na wielu takich imprezach i całkowicie odbiegają od wcześniejszej wizji.

Pomysł na piknik firmowy

organizacja pikników dla firm z ŁodziW ramach imprez integracyjnych brałam już udział w: koncertach, zabawach plenerowych, paintballu, jazdach off road, spływach kajakowych, a nawet wycieczkach zagranicznych. Mam szczęście do moich pracodawców  i ich kreatywnych pomysłów. A może po prostu teraz na porządku dziennym są takie pomysłowe imprezy? W tym roku nasz szef znów zafundował nam moc atrakcji – piknik. Jak sam później przyznał, szukał inspiracji i pomocy. W oczy wpadła mu organizacja pikników dla firm z Łodzi. Dzięki profesjonalnemu doradcy, wydarzenie to było świetnie przygotowane pod względem organizacyjnym i oferowało mnóstwo atrakcji. Nie tylko my, jako pracownicy, zostaliśmy zaproszeni na taki piknik, ale również nasze rodziny. Dzieci mogły pobawić się na dmuchanych, zamkach, brać udział w świetnie zorganizowanych zabawach i konkursach pod okiem wynajętych animatorów. Dorośli również mieli do wyboru wiele możliwości, między innymi: dmuchany ring, zapasy sumo i piankowych strojach, leżaki, koce, kosze piknikowe, rodeo na automatycznym byku. Niesamowitą frajdę sprawiło mi rozegranie meczu piłki nożnej. Nie była to zwyczajna rozgrywka, ponieważ graliśmy na powiększonym stole z piłkarzykami. Niesamowita frajda i powrót do dzieciństwa, kiedy to z moimi braćmi, spędzałam przy zabawkowym stole całe godziny.

Impreza integracyjna nie musi być oczywista i banalna. W każdym z nas tkwi dziecko, choć czasami jest głęboko ukryte. Takie spotkania nie mało, że są dużą przyjemnością dla nas i naszych rodzin, to sprawiają, że więzi między pracownikami się zacieśniają. Miło wziąć udział w takim przedsięwzięciu.