Inwestuję w komfortowe domki drewniane nad morzem

Pojawiła mi się możliwość otworzenia własnego biznesu, dlatego stwierdziłam, że warto się tym zainteresować. Mogłam wykupić ośrodek nad morzem, który oferuje na wynajem domki letniskowe nad morzem, które są w doskonałym stanie.

Domki drewniane w doskonałym stanie

domki drewniane nad morzemWłaściciel, który je sprzedaje postanowił przejść na emeryturę i wystawił wszystkie domki letniskowe nad morzem w bardzo atrakcyjnej cenie. Obliczyłam sobie wszystko i jak otrzymam dofinansowanie to już tego roku będę mogła rozpocząć ich wynajem. Pojechałam na miejsce, ażeby dokładnie obejrzeć wszystkie domki letniskowe nad morzem, ażeby zapoznać się z ich stanem osobiście. Wcześniej widziałam tylko ofertę w internecie i wszystkie domki letniskowe nad morzem wyglądały jak nowe. Kiedy weszliśmy na teren tego właściciela, to od razu zauważyłam, że tanie domki drewniane nad morzem są faktycznie w doskonałym stanie. Wszystkie były zadbane. Weszliśmy do środka, ażeby dokładnie obejrzeć te wszystkie domki drewniane nad morzem. Przyznam, że byłam pod ogromnym wrażeniem. Wszystkie domki letniskowe nad morzem miały w pokoju telewizor z podłączoną telewizją kablową oraz łazienkę i kuchnię. To były bardzo komfortowe domki nad morzem i bardzo chciałam wejść w ich posiadania. Od razu wiedziałam, że ta inwestycja bardzo szybko mi się zwróci. Co więcej, stąd jest bardzo blisko do morza co jeszcze bardziej podwyższa ich wartość. Zdecydowałam się, że odkupię od tego człowieka cały jego ośrodek i doszliśmy do porozumienia. Domki letniskowe nad morzem nabyłam w jeszcze niższej cenie, niż początkowo podawał właściciel.

Szybko się zdecydowałam, dlatego postanowił zejść nieco z ceny. W domki drewniane nad morzem nie muszę nic inwestować. Wszystko jest zadbane i przygotowane na przyjazd wczasowiczów. To była udana transakcja.