wypożyczalnia mebli biurowych

Jak wybrać meble biurowe w wypożyczalni?

Ustawienie krzesła w biurze (przodem lub tyłem do drzwi), jak również jego funkcjonalność wpływają na samopoczucie pracownika. Odpowiednio dopasowany fotel wpływa na jakość pracy, oraz ułatwia koncentrację.

Wypożyczalnia mebli biurowych i doradztwo

wypożyczalnia mebli biurowychZazwyczaj siedzimy przy biurku pracując przy monitorze, stąd wygodne jest krzesło na kółkach – dzięki temu nie musimy wstawać sięgając do półek, ani podnosić krzesła wstając. Meble biurowe cechują się innymi walorami użytkowymi, niż te do mieszkań. Spędzamy na nich więcej czasu w pozycji siedzącej, co musi być brane pod uwagę przy wyborze, przede wszystkim krzesła. Meble biurowe na wymiar to głównie biurka i szafy, a krzesła wybiera się z osobnego katalogu. Każdy producent prezentuje ofertę w sklepach, gdzie dostępne są tego typu meble. Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie fotela? Niektóre krzesła posiadają certyfikaty wyrobu medycznego, ich konstrukcja jest bezpieczna dla kręgosłupa. Sprawdźmy, czy podłokietniki są wygodne i można je regulować. Ważne jest łatwe czyszczenie tapicerki, lub całkowite zdejmowanie do prania. Zapytajmy sprzedawcę, czy profilowane oparcie jest regulowane. Zawsze bierzmy pod uwagę parametry swojego ciała takie jak wzrost. Nie każdy fotel będzie odpowiedni dla osób wysokich. Wynajem mebli biurowych to alternatywa dla zakupu nowego krzesła, jednak może być trudno dopasować coś specjalnie dla siebie. Modele persona mają szeroki zakres regulacji. Każda atrakcyjna wypożyczalnia mebli biurowych oferuje doradztwo w zakresie wyposażenia powierzchni w firmie tak, aby maksymalnie wykorzystać zastaną przestrzeń.

Fotele mogą mieć też osobny zagłówek w postaci wygodnego elementu pokrytego tkaniną. Kolorystyka jest ważna, ale w praktyce sprawdzą się ciemne kolory tapicerek. Sprawdźmy też warunki gwarancyjne.