dj wodzirej

Jak znaleźć dobrego dja lub wodzireja w Warszawie?

Przeważnie zawsze, gdy sobie coś zaplanuje to dana rzecz zupełnie nie wychodzi. Zwłaszcza rzeczy naprawdę bardzo ważne. Dlatego, gdy moja narzeczona poprosiła mnie o załatwienie dj na imprezę ślubną byłem zdruzgotany.

Dobry wodzirej znaleziony w internecie

dj wodzirejWiedziałem, że nawet gdybym zamówił trzech dj to i tak to by nic nie dało. Niestety nie miałem nic do gadania i rozpocząłem poszukiwania. Na początku porozmawiałem ze znajomymi czy znają kogoś kto ma jeszcze w pakiecie dekoracje światłem. Niestety nie pomogli mi. Odpuściłem negocjacje z moją narzeczoną bo czułem, że i tak mi nie odpuści. Sięgnąłem po książkę telefoniczną i wyszukałem dobry dj wodzirej Warszawa. Warszawa ma w swojej ofercie mnóstwo dj jednak o dziwo znalazłem odpowiednią osobę. Wysłał mi parę filmików z jego imprez i faktycznie widać było, że jest profesjonalistą. Miałem cichą nadzieję, że mój pech się odwrócił i tym razem wszystko przebiegnie pomyślnie. Niestety tak się nie stało. Po uroczystości w kościele i części po razem z gośćmi udaliśmy się na wesele. Zacząłem trochę się obawiać bo nigdzie nie widziałem dj. Postanowiłem do niego zadzwonić jednak okazało się, że ktoś wykasował mi jego numer. Pamiętałem, że zapisałem go dj na wesele a takiego kontaktu nie było! Naprawdę bardzo zacząłem się denerwować. Po piętnastu minutach zmachany dj wpadł z gipsem na prawej nodze. Okazało się, że śpiesząc się biegł do samochodu i źle ustawił stopę. Mimo to postanowił poprowadzić zabawę, ponieważ wiedział, że nie udałoby mi się znaleźć tak szybko innej osoby. Poświęcił się dla nas co było bardzo miłe i dobrze o nim świadczyło.

Reszta tego wyjątkowego wieczoru przebiegła pomyślnie. Każdy bawił się znakomicie. Nie było już żadnych przykrych niespodzianek. Żona za to obiecała mi, że już nigdy nie będzie zostawiała trudnych spraw do załatwienia mi.