Jakie sale na ślub oferuje Trójmiasto?

Ślub to ogromne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Przygotowania wzbudzają zwykle wiele emocji i pochłaniają ogromną ilość czasu. W ostatnim miesiącu przyjaciółka poprosiła mnie o pomoc w organizacji jej ślubu. Wraz z jej prośbą poczułam na sobie ogromną odpowiedzialność. Wiedziałam, jak ważne to dla niej wydarzenie i czułam się wyróżniona. Dwóm kobietom było jednak łatwiej zadbać o estetyczne szczegóły. Najważniejsze decyzje młodzi podejmowali tylko we dwoje.

Poszukiwania sali na ślub w Trójmieście

sala na ślub trójmiastoNaszym najważniejszym wspólnym zadaniem było wyszukanie miejsca na całą uroczystość. Sandra mieszka w Gdańsku, stąd pochodzi i od początku było wiadomo, że tu odbędzie się ślub. Wiedziałyśmy, że to musi być bajeczna sala na ślub trójmiasto ma sporo takich miejsc na mapie, dlatego umawiałyśmy się po kolei w dostępach tygodnia lub dwóch. Łącznie zajrzałyśmy do sześciu miejsc. Od samego początku nasze serca skradło jedno, które odwiedziłyśmy jako drugie. Była to sala z prywatnym kawałkiem plaży z niesamowitym tarasem, z którego rozciągał się widok na morze. Urządzona była w marynarskim stylu, ale w bardzo delikatnym stylu. Poza akcentami marynarskimi królowały tu pastele: roże, seledyny, kremy i beże, co dodawało stylowości i lekkości. Pasowało to do naszego gustu, a jednocześnie do tego, że to właśnie w Trójmieście odbywała się ta uroczystość. Pan Młody nie chciała dokonywać wyboru, sugerując się wyglądem miejsca, jednak w pełni zaakceptował warunki cenowe i menu, co pozwoliło nam zarezerwować właśnie tę salę.

Sala w marynarskim stylu na ślub rodowitej gdańszczanki to idealny pomysł. Odpowiadała nam lokalizacja, wystrój, termin i oferta cenowa. Miejsce słynęło ze świetnej kuchni, więc nie było żadnych obaw. Sandra była zachwycona, że odniesie ten ważny dzień do swojego pochodzenia.