Jeden sms, który może zapewnić wygraną

Czasem można odnieść wrażenie, że niektóre rzeczy powstały tylko i wyłącznie po to, by wszystkich denerwować. Nie są absolutnie nikomu potrzebne, a człowiek tylko traci niepotrzebnie czas na to by się ich pozbyć. Pewnie wielu z was do tej kategorii zalicza loterie sms, bo wydaje się, że nikt w nich nie bierze udziału. Tymczasem nic bardziej mylnego. Dobrze zorganizowany konkurs może być źródłem dużych zysków.

Loteria, która sama na siebie zarabia

loterie smsDla ścisłości należy rozróżnić jednak dwa typy takich loterii. Na co dzień mamy do czynienia z konkursami organizowanymi przez zupełnie nieznane twory, które namawiają do wysłania jednej wiadomości za kilka złotych. Poprzez takiego smsa akceptujemy regulamin, z którym błędnie większość z nas się nie zapoznaje, a później musimy ponosić tego konsekwencje. W rezultacie owa firma, co chwilę pobiera od nas jakąś opłatę, czego nie jesteśmy do końca świadomi. Na szczęście, obecnie można uchronić się przed takim nękaniem i u operatora wyłączyć możliwość otrzymywania tego typu treści. Jednak co ważne, nie są to jedyne loterie sms, naprawdę wiele innych firm organizuje konkursy, w których faktycznie można coś wygrać. Weźmy pod uwagę loterie organizowane przez rozgłośnie radiowe. Oczywiście, trzeba ponieść jednorazową opłatę, jednak istnieje rzeczywista szansa wygranej.

Przekonujemy się o tym każdego dnia, gdy prowadzący wybierają numer szczęśliwców, którzy za chwilę sięgną po nagrodę. Rzecz jasna na konto radia wpływa o wiele więcej pieniędzy z tytułu wysłanych wiadomości, niż później wypłaca ono w ramach realizacji nagrody, bo przecież minimalny procent uczestników zabawy może cieszyć się z wygranej. Jest to doskonały pomysł na zdobycie kolejnych odbiorców, a tym samym większych zysków.