Jednorazowe talerze

 

Po skończeniu sesji i zdaniu wszystkich egzaminów postanowiliśmy wraz ze znajomymi z grupy hucznie i z rozmachem powitać upragnione wakacje. Stwierdziliśmy, że skoro i tak za parę dni czekają nas praktyki studenckie, musimy w miły sposób spędzić ze sobą te kilka dni wolnego czasu. Polem naszego świętowania miały być błonia przy kampusie, na których wielu studentów w ten sam sposób co planowaliśmy my, żegnało nieprzespane noce podczas sesji. 

Grill to świetny sposób na integrację i miły czas ze znajomymi

papierowe talerze jednorazowePrzygotowania do tego wiekopomnego wieczoru były dość duże. Dość konkretnie podzieliliśmy się rolami. Mnie przypadły do zakupienia papierowe talerze jednorazowe, gdyż uznaliśmy, że nie warto zabierać za sobą tych szklanych. Papierowe są na tyle wytrzymałe, że w zupełności spełnią nasze oczekiwania. Ktoś inny miał przynieść plastikowe sztućce oraz kubeczki. Inni zobligowali się do załatwienia grilla, napojów i kiełbasek. Ostatecznie, kiedy nadeszła godzina spotkania, wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani. Spodziewaliśmy się bowiem, że będzie to bardzo miły wieczór. I tak też się stało. Przy muzyce puszczanej z bezprzewodowego głośnika, cieple grilla i smacznych kiełbaskach, wspólnie wspominaliśmy miniony rok akademicki. Poruszyliśmy także sprawę praktyk, które nas czekają, dzieląc się przy tym wszystkimi swoimi niepokojami.

Atmosfera na grillu była wyśmienita. Do późnej nocy dopisywały nam humory, wobec czego bawiliśmy się znakomicie. Jeszcze długo będę wspominać ten czas, bowiem jutro czeka mnie przykra rzeczywistość w postaci namiastki pracy, będzie to pierwszy dzień moich studenckich praktyk, które odbędę w agencji reklamowej. Z jednej strony bardzo się cieszę, a z drugiej wyrażam niepokój, gdyż nim się spostrzegłam nastały czasy dorosłości.