czarter jachtów last minute

Kłopot z pokojami i czarter jachtów last minute

Bycie panną młodą, to momentami naprawdę nic przyjemnego. Kilka godzin temu dostałam telefon z hotelu na mazurach, w którym organizuję weselę, że pięć pokoi zostało zalanych i w związku z tym piętnaście osób nie będzie miało gdzie spać! Wyobrażacie, to sobie?!

Czarter jachtów last minute rozwiązaniem mojego problemu?

czarter jachtów last minutePłakać mi się chcę! Dzwoniłam już chyba po wszystkich hotelach w mieście i niestety, wszędzie brak miejsc. Jedyne, co mi teraz pozostało, to chyba tylko czarter mazury last minute. Naprawdę, rozważam już opcję, żeby umieścić moich gości na żaglówkach. Wpisałam, więc w Internet hasło żaglówki mazury i z tego, co widzę wszystko już zajęte! Że ja też ten ślub wymyśliłam sobie w lipcu, akurat, jak jest szczyt sezonu! Jestem załamana, jedyne, co mi pozostało to jachty do wynajęcia, ale nie takie zwyczajne, tylko jachty luksusowe! Przecież, ja się z tego do końca życia nie wypłacę! Swoją drogą, to wydaje mi się, że ten mój hotel powinien to teraz wszystko załatwiać i pokrywać koszty, a oni tylko w ramach przeprosin, dali mi dziesięć procent zniżki i sprawę mam załatwić sobie sama. Naprawdę, gdyby nie to, że do ślubu zostały tylko cztery tygodnie, to odwołałabym wesele w tym hotelu! No niestety, nie ma na to czasu. Muszę walczyć! Może faktycznie ten tani czarter mazury last minute mnie trochę uratuje. Przeglądam oferty i w sumie na te piętnaście osób to dwa takie jachty do wynajęcia by mi wystarczyły, tylko, że to są naprawdę bardzo drogie jachty luksusowe, a w tych pokojach, które zostały zniszczone, miały spać jakieś dalsze kuzynki ze swoimi partnerami.

 

Nie wiem, co robić, może naszych przyjaciół, albo rodziców przeniesiemy na jachty? Jeny…, nawet nie wiecie, jak bardzo chciałabym, żeby już było po wszystkim, naprawdę! Oficjalnie mam tego wszystkiego dosyć! Trzymajcie kciuki