Kolorowy szyld reklamowy

 

Szyldy reklamowe naszej konkurencji są o wiele lepiej widoczne, niż ten nasz. Tak powiedział szef firmy, a ja już wiedziałem, że jako specjalista od marketingu będę musiał zainteresować się tym, jaką firmę wybrać do współpracy, aby wykonać znaczne odświeżenie naszego aktualnego szyldu reklamowego, a i tak pewnie skończy się na tym, że będziemy musieli zaprojektować go od nowa.

Tanie szyldy reklamowe

kolorowe szyldy reklamowe z poznaniaPostanowiliśmy tym razem, że przeznaczymy na taką inwestycję dość spory budżet, gdyż tylko takie rozwiązania będą się sprawdzały i na pewno będziemy zadowoleni z efektu końcowego. Po pierwsze wiedziałem, że muszę skontaktować się z profesjonalną agencją reklamową, która właśnie w takiej branży czuje się najlepiej. Dzięki temu mogliśmy oczekiwać bardzo atrakcyjnego projektu graficznego, który przede wszystkim musiał być dla nas jak najbardziej widoczny i rzucający się w oczy. Siedziba naszej firmy znajdowała się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, jednakże wokół nas działało wiele firm, które zajmowały się podobną tematyką, co i my i mogły zaproponować klientom kolorowe szyldy reklamowe z poznania. Z tego względu postanowiliśmy, że szyldy reklamowe powinny być przede wszystkim o wiele lepiej wykonane niż te, którymi dysponuje na co dzień konkurencja. Dowiedzieliśmy się po kontakcie z firmą, która zajmuje się ich produkcją, że większe szyldy reklamowe na pewno będą droższe, jednakże można oczekiwać bardzo atrakcyjnego efektu w postaci klientów, którzy zwrócą na taką formę reklamową dużą uwagę.

Po samej akceptacji szyldu reklamowego firma zabrała się do pracy, dzięki czemu też minęło parę dni i już mieliśmy gotowy szyld, który wystarczyło jedynie zamontować w miejscu wskazanym przez nas. Montaż też woleliśmy zlecić tej samej firmie, gdyż zaoferowała nam gwarancję na zarówno sam produkt, jak i na usługę montażu.