piloty do bram

Konsultacje w sprawie automatyki do bram

Dzisiaj w naszym sklepie była nowa narzeczona szefa, sprawdzić czy wszystko jest w porządku, podczas gdy przyszły mąż pojechał w interesach do Rumunii. Muszę przyznać, że kobieta w sklepie gdzie jest głównie automatyka do bram, robi spore wrażenie.

Wszystko zapoczątkowały piloty do bram

piloty do bramOkazało, się po krótkiej rozmowie, że jest nie tylko wyjątkowo piękna, ale też niesamowicie oczytana i obyta w fachowym języku. Pytała się szczegółowo o siłowniki do bram, czy są wszystkie możliwe wersje, ponieważ trzeba być zabezpieczonym na każdą ewentualność, na potrzeby każdego klienta. Jestem kierownikiem sklepu, ale muszę przyznać, że chwilami i mnie się nogi uginały pod naporem informacji jakie od niej otrzymywałem. Poszliśmy na kawę, aby omówić zamówienie do magazynu. Miały być to przede wszystkim nowe napędy do bram dwuskrzydłowych, ona zaś mówiła o tym jakie świetne są nowe napędy do bram przesuwnych. Wybaczcie, ale dawno nie byłem pod wrażeniem takiej kobiety, mam nadzieję, że szef jej szybko nie wymieni, bo przebywanie przy takiej kobiecie jest niezwykłym doświadczeniem. Zapytałem się jej skąd ta wiedza, a ona uśmiechnęła się i powiedziała, że jej praca inżynierska to właśnie projekt w którym siłowniki do bram były główną osią. Mówiła, że automatyka do bram skradła jej serce dużo wcześniej, jak zaczęła wchodzić do Polski. Zafascynowana technologią postanowiła ją studiować i związać z nią swoją przyszłość. Znajomość z szefem pojawiła się przypadkiem, kiedy kupował solidne piloty do bram w której dorabiała w wakacje między drugim a trzecim rokiem studiów.

 

Automatyka do bram, to była pierwsza pasja, jak stwierdziłem, bo drugą zaraz była władza nad męskimi oczami, które raz na nią spojrzawszy nie mogły się oderwać. Zacząłem diabelnie zazdrościć szefowi takiej pięknej kobiety.