Kupiłam synkowi kurtkę dziecięcą bomberkę

Zbliżała się wiosna. Na dworze było coraz cieplej, ale nie na tyle żeby zrezygnować z noszenia kurtki. Szczególnie w przypadku dzieci. Mój kilkuletni synek nie miał żadnej takiej przejściowej kurteczki. Postanowiłam mu kupić jakąś uniwersalną kurtkę, w której będzie mógł chodzić zarówno wiosną jak i jesienią. Udałam się do sklepu po wybór czegoś odpowiedniego.

Zalety kurtek bomberek

uniwersalna kurtka dziecięca bomberkaW tym celu udałam się do sklepu z konfekcją dziecięcą. Powiedziałam sprzedawczyni jakiej kurtki szukam, a ona powiedziała mi, że w takim razie najlepsza będzie uniwersalna kurtka dziecięca bomberka. Pokazała mi jedną z takich kurtek i zaczęła wymieniać jej zalety. Była to lekka wiosenna kurtka wykonana na podszewce. Podszewkę można było odpiąć, dlatego kurtka nadawała się również na cieplejsze dni. Doradzana mi przez sprzedawczynię bomberka była zapinana na suwak. Posiadała także kieszenie boczne i na ramionach. Było to bardzo wygodne i praktyczne. Kurtka miała ściągacze przy rękawach i na dole. Takie ściągacze zapobiegają przed przedostawaniem się pod ubranie wiatru i zimnego powietrza. Kolejną jej zaletą jest fakt, iż jest uniwersalna. Pasuje zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Kurtka miała kaptur co było przydane przy nagłych zmianach powody. Przymierzyłam proponowaną przez sprzedawczynię kurtkę synkowi. Pasowała idealnie, więc zdecydowałam się ją kupić.

Byłam z niej bardzo zadowolona. Była wygodna i praktyczna w noszeniu. Wykonana była z trwałego i wodoodpornego materiału. Bardzo dobrze chroniła przed wiatrem, zimnem i deszczem. Dzięki odpinanej podszewce, pasowała zarówno na chłodniejsze dni jak i te cieplejsze. Jednocześnie była wygodna dla dziecka. Materiał był miły w dotyku i nie krępował ruchów podczas chodzenia. To duża zaleta.