Kupuję bratu solidny wodoodporny pokrowiec na rower

Mój brat całymi dniami przebywa poza domem. Codziennie spotyka się z kolegami i jeżdżą rowerami po jakichś górkach. Brat to jak kupił nowy rower zaczął trzymać go w pokoju, bo uznał, że na balkonie nie chce. Wpadłam na świetny pomysł.

Solidny wodoodporny pokrowiec na rower przydał się bratu

solidny wodoodporny pokrowiec na rowerBrat to teraz w pokoju w ogóle nie ma miejsca. Wiem, że brat nie chce wystawiać roweru na balkon, ponieważ mieszkamy na ostatnim piętrze, gdzie nie ma zadaszenia. Jak pada deszcz to wszędzie jest mokro. Dba o ten rower jak o nic innego i dla mnie to jest nawet zrozumiałe. Uznałam, ze kupię mu solidny wodoodporny pokrowiec na rower i dzięki temu będzie mógł wystawić swoje cudo na balkon. Zyska w pokoju więcej miejsca i nie będzie musiał się przeciskać do biurka. Mamy na osiedlu dobry sklep rowerowy i dam poszłam zaraz po pracy. Mieli dość szeroki wybór artykułów dla rowerów i zapytałam czy dostanę jakiś solidny wodoodporny pokrowiec na rower. Sprzedawca zachwycony był moim pytaniem i od razu zaprowadził mnie do konkretnych półek. Powiedział, że właśnie do nich dotarły takie pokrowce od nowego producenta. Są to doskonałe pokrowce i sam taki ma na swój rower. Zapytałam czy jest konkretny solidny wodoodporny pokrowiec na rower, bo brat nie chce trzymać roweru na balkonie. Dostałam od niego taki pokrowiec, który był w niskiej cenie. Wprowadzony został dopiero do sprzedaży, dlatego udało mi się go tak tanio zakupić. Gratis dostałam jakieś odblaski i latarkę. Byłam ciekawa jak zareaguje mój brat na taki prezent.

Adam jak zobaczył co dla niego kupiłam to był zachwycony. Stwierdził, że taki pokrowiec jest idealny i teraz to bez problemu może zostawić swój rower na balkonie. Nie musi się o niego obawiać, bo wie, że będzie dobrze zabezpieczony.