Kupuję do kuchni wodoodporną tapetę

Mieszkanie kupiłam w zeszłym roku. Dobrze mi się tutaj mieszka, tylko ostatnio zalała mi sąsiadka kuchnię i musiałam zrobić remont. Cała tapeta odeszła i wyglądało to nieciekawie. Czas zając się tym tematem porządnie i kupić lepsze tapety.

Wodoodporna tapeta jest bardzo wytrzymała

wodoodporne tapety z BydgoszczyMama poleciła mi sklep, w którym zawsze robią z ojcem zakupy jak szykuje im się jakiś remont. Obiecała nawet pojechać ze mną. Podobno mają tam najlepsze wodoodporne tapety z Bydgoszczy, które są wyjątkowo trwałe. Pomysł z tego typu tapetami bardzo mi się spodobał i zdecydowałam takie rozwiązanie zastosować. Mama pojechała ze mną do sklepu. Wybór w tapetach był tak wielki, że mogłabym ich kupić kilka rodzajów. Pod uwagę jednak wzięłam wystój kuchni i dobrałyśmy taką, która będzie idealnie pasowała. Mój brat jest budowlańcem i obiecał mi położyć tapety w kuchni. Polecił mi nawet jaki klej do tego mam kupić. Brat teraz jest w delegacji i umówiłam się z nim na sobotę. Do tego czasu muszę wytrzymać z taką kuchnią. W piątek wieczorem jak wróciłam z pracy to zerwałam wszystkie tapety i przykryłam meble folią, żeby nic się nie pobrudziło. Mam nowe meble, o które bardzo dbam. W sobotę brat pojawił się u mnie bardzo wcześnie. Zanim położył mi wodoodporne tapety z Bydgoszczy to przygotował wszystkie ściany, żeby nie było nierówności a tapety trzymały się solidnie. W ciągu jednego dnia wszystko zrobił. Sam przyznał, że tapety, które wybrałam są bardzo dobre i nie raz takie kładł u swoich klientów. Byłam z tego dumna.

W kuchni teraz jest na prawdę pięknie. Założone tapety są bardzo wytrzymałe i nawet mogę z nich zetrzeć jakieś resztki jedzenia. Mam blat przy ścianie i takie sytuacje są niestety nieuniknione. Teraz mam porządne tapety to się tym nie martwię.