Kurs wizażu dający dobre perspektywy

Ja od kiedy tylko pamiętam posiadałam jakieś zdolności plastyczne. Gdy byłam dzieckiem bardzo dużo i chętnie malowałam. Było to moje główne zajęcie. Kiedy byłam już większa odkryłam co to takiego makijaż. I chyba od zawsze starałam się robić to najlepiej. 

Pracuję jako wizażystka w drogerii

najlepszy kurs wizażuPotrafiłam sama wykonać wiele makijaży sama. to znaczy potrafiłam powtórzyć to co widziałam. Dlatego też moje koleżanki były często malowane przeze mnie przed różnymi wyjściami. Mi zawsze sprawiło to dużą przyjemność. Jednak zdecydowałam się robić w życiu coś innego. Gdy jednak inny zawód nie sprawił mi praktycznie żadnej satysfakcji postanowiłam zrobić sobie profesjonalny kurs wizażu i robić w końcu to co kocham. Taki najlepszy kurs wizażu odbywał się w moim mieście. I na szczęścia na ostatnio moment zdążyłam jeszcze zapisać się na niego. Wcześniej czytałam o nim sporo opinii. I praktycznie wszystkie były bardzo pochlebne. Wiedziałam, że ten kurs jest prowadzony przez profesjonalistów z bardzo dużą praktyką w tym fachu. Na kursie było sporo osób. Trenerze rzeczywiście tłumaczyli wszystko krok po kroku i dlatego też pewnie nawet najtrudniejsze techniki makijażu zdawały się być bardzo proste. w sumie po tym kursie nie było już chyba dla mnie rzeczy niemożliwych. wiedziałam, że jestem w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowany makijaż. Podczas tego kursu bardzo duży nacisk był kładziony na praktykę. To bardzo dobrze bo jednak to podczas wykonywania makijażu jest najważniejsze.

Po ukończonym kursie zrobiłam chyba wszystkim znajomym nowe makijaże. Wszystkie moje koleżanki były zachwycone. Byłam pewna siebie do tego stopnia, że zatrudniłam się w bardzo ekskluzywnej galerii gdzie właśnie jestem wizażystką. Jestem bardzo zadowolona z tego powodu.