zakładanie spółek

Kurs z fachowego zakładania spółek

Jestem Kaja. Skończyłam liceum i nie mam pomysłu co dalej robić z moim życiem. Zatrudniłam się w sklepie odzieżowym i pracuję od poniedziałku do piątku. Mama doradziła mi żebym na razie zrobiła sobie przerwę i na spokojnie zastanowiła się co chcę robić.

Szkoła w Krakowie oferuje zakładanie spółek

zakładanie spółekMogę w międzyczasie zrobić sobie jakiś kurs w szkole policealnej i jak już będę wiedziała co dalej to zawsze mogę zapisać się na studia. Pomyślałam sobie, że mama ma dobry pomysł. Podeszłam do szkoły policealnej, która jest niedaleko mojego domu. Szkoła ma dobre opinie i wiele zadowolonych słuchaczy. W swojej ofercie ma wiele ciekawych kierunków. Prawo pracy to jeden z nich. Nie wiem czy umiała bym nauczyć się wszystkich przepisów i artykułów. Szkoła oferuje jeszcze fachowe zakładanie spółek w Krakowie. Szkolenie odbywa się w miejscowości Kraków dużych biurowcach. Na początku jest przekazywana wiedza teoretyczna a następnie rejestracja spółki odbywa się pod fachowych okiem specjalistów. Słuchacze tydzień spędzają na praktykach natomiast szkolenie tra trzy miesiące. Może być dzienne, zaoczne lub wieczorowe. Najbardziej spodobał mi się kierunek, który dotyczy spadków. Spadki w tych czasach są bardzo cenione. Wiele osób decyduje się na pisanie testamentów. Potrzebni są specjaliści, którzy będą umieli fachowo pomóc i doradzić. Obsługa prawna firm i klientów indywidualnych w dzisiejszych czasach jest cenioną umiejętnością. Firmy mogą wybierać w pracownikach. Dlatego tak ważna jest wiedza, którą pracownik posiada i którą umie wykorzystać w wielu problematycznych sytuacjach.

Warszawa uważam, że daje większe możliwości na dobrą pracę ale Kraków też nie jest najgorszy. Zapisałam się więc na zakładanie spółek. Mam nadzieję, że pogodzę szkolenie z dzienną pracą a później zobaczymy co życie przyniesie.