Las, cisza – wakacje

 

Razem z całą rodziną w formie – ja, mój mąż, trójka dzieci i sześcioro psów kochamy wycieczki na łonie natury. To nasze wielkie hobby i ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu. W tym roku miałoby jednak całkowicie inaczej, ponieważ miałam trudności z dostaniem urlopu w mojej pracy. Byliśmy zawaleni papierkową robotą i szef już wspomniał, iż urlopy się odwlecze w tym roku ale będą super premie – małe pocieszenie. Jednakże udało nam się bardzo szybko uporać z pracą, więc były i premie i urlopy o czasie wyznaczonym. Z racji tego, iż wszystko musiałam załatwić na ostatnią chwilę postanowiłam zrobić mini poradnik.

Gdzie na leśne wakacje w zachodniopomorskim województwie?

wakacje w lesie zachodniopomorskieMoje mini poradniki z serii na ostatnią chwilę, są zawsze bardzo mile widziane, najpopularniejsze i przydatne dla wszystkich moich czytelników. Mam nadzieje, że i w tym przypadku będzie podobnie. Na samiutką ostatnią chwilę postanowiliśmy z naszą całą liczną rodziną w tym roku będą to – wakacje w lesie zachodniopomorskie. My mieszkamy bardzo daleko pod aż pod Krakowem w województwie małopolskich, więc plany były zacne. Sama podróż do województwa zachodniopomorskie miała być stosunkowo długa, dlatego też po drodze również liczyliśmy na szereg atrakcji. Może też zaplanujemy jakieś przystanki – wtedy tak pomyślałam, byłaby to fajne okazja do zwiedzenia wielu rzeczy na raz. Las w zachodniopomorskich też dość szybko został przez nas wybrany. Z racji na swoja mityczność i tajemniczość wybraliśmy słynny na całą Polskę i świat – Krzywy lat. Zlokalizowany jest on w okolicy Gryfina.

Krzywy las niedaleko Gryfina a dokładniej we wsi Nowe Czarnowo, obok elektrowni Dolna Odra był bajeczny, a tereny spacerowe doskonałe na dłuższy pobyt. Byliśmy zachwyceni tym pięknym pomnikiem przyrody. Na pewno pojedziemy tam jeszcze nie raz. Być może już w przyszłym roku to się uda. Polecam wszystkim czytelnikom.