Łóżeczko wyglądające jak domek skandynawski

Pokój dziecinny jest oazą spokoju i bezpiecznym miejscem do zabawy i odpoczynku malucha. Dziecięce mebelki wykonywane są z naturalnych materiałów, najczęściej z drewna pomalowanego na transparentne, jasne barwy. Esencją tego przyjaznego dzieciom stylu, jest skandynawski trend. Łóżeczka w kształcie domków o drewnianym, prostym szkielecie konstrukcyjnym zrewolucjonizowały rynek mebli dziecięcych. Taki wygodne i eleganckie posłania kupują maluchom celebryci, a następnie zamieszczają na swoich stronach w mediach społecznościowych.

Bezpieczne łóżka dziecięce w stylu norweskim

łóżeczko domek skandynawskiKraje skandynawskie znane są z zamiłowania do natury, szacunku do przyrody i zrównoważonego rozwoju. Meble norweskie są wygodne, estetyczne i trwałe. Klasyczne łóżeczko domek skandynawski to propozycja, która spełni oczekiwania każdego rodzica. Pokochali je celebryci. Na blogach parentingowych, poświęconych wychowywaniu dzieci, nie brak opisów tego typu łóżeczek. Domki skandynawskie dostępne są w różnych wariantach. Najpopularniejsze są uniwersalne łóżka z materacem na podłodze, które służą do spania i codziennej zabawy. W sklepach można znaleźć dwupiętrowe łóżko skandynawskie z domkowym zadaszeniem. Tego typu dodatki konstrukcyjne można łatwo zdemontować. Są też łóżeczka z szuflada na pościel i zabawki. Początkowo łóżeczka-domki dostępne były tylko w zagranicznych sieciach meblowych. Obecnie także krajowi producenci maja w swojej ofercie wiele modeli łóżek skandynawskich dla dzieci. Jeśli chodzi o kolory, to najczęściej spotykana jest biała rama lub w kolorze naturalnego, jasnego, sosnowego drewna. Ceny domków-łóżek są również atrakcyjne. Jeśli zastanawiamy się nad zakupem zwykłego, klasycznego łóżka, to skandynawski domek nie będzie wiele droższy. Biorąc pod uwagę uniwersalną, często podwójną funkcję tego mebla, zakup po prostu opłaca się. Łóżka skandynawskie nadają się do samodzielnego montażu, który jest bardzo prosty. Dzięki temu każdy może sprawić swojemu maluchowi tak piękny mebel do spania i zabawy.

Szukając mebli do sypialni dziecięcej, z pewnością natrafimy na skandynawskie domki-łóżka. To świetny, ponadczasowy mebel do dziecięcego pokoiku. Łączy w sobie funkcję mebla do spania i do zabawy. Mebelki rodem ze Skandynawii, produkowane są nie tylko na północy kontynentu. Także w rodzimych, krajowych przedsiębiorstwach meblowych, można zamówić domek skandynawski do spania i zabawy. Dostępne są także łóżka piętrowe z drewnianym dachem, które spodobają się z pewnością najmłodszym członkom rodziny.