Luksusowy apartament na sprzedaż

 

W moim biurze nieruchomości miałam sporo różnych ofert. Głównie dostępne były mieszkania na wynajem i jakieś lokale biurowe. Rzadko wpadała mi oferta sprzedaży, ale jak już taką miałam, to traktowałam ją priorytetowo, ponieważ na tym zarabiałam największe pieniądze.

Oferta sprzedaży apartamentu przez biuro nieruchomości

sprzedaż apartamentów z garażem podziemnymSzczęście się do mnie uśmiechnęło w ostatnim czasie, bo do mojego biura zgłosił się człowiek, który chciał sprzedać apartament w nowoczesnym budynku. Dodatkowo miał jeszcze podziemny garaż i oferta była szalenie interesująca. Nigdy wcześniej w swoim biurze nie oferowałam na sprzedaż apartamentów z garażem podziemnym i musiałam z tej okazji skorzystać. Cena, która interesowała tego klienta nie była zbyt wygórowana i od razu wiedziałam, że szybko uda mi się ten apartament sprzedać. Podałam mu warunki współpracy, które zaakceptował. Pobierałam prowizję za pośrednictwo w sprzedaży tej nieruchomości i była to dość spora suma. Klient jednak cieszył się, że się tego podjęłam, ponieważ zależało mu na szybkiej sprzedaży. Ofertę miałam na wyłączność przez tydzień czasu i musiałam szybko znaleźć kupca na ten apartament. Znałam kilku klientów, którzy kiedyś szukali luksusowego mieszkania i postanowiłam do nich wystąpić z ofertą. Na stronie swojego biura nieruchomości również umieściłam to ogłoszenie i liczyłam, że w ciągu tygodnia uda mi się sprzedać ten apartament. Sporym atutem był ten garaż podziemny, który zdecydowanie wpływał na zainteresowanie ofertą.

Apartament sprzedałam od razu klientowi, do którego odezwałam się jako pierwszego. Nie sądziłam, że tak gładko mi to pójdzie. Zarobiłam na tej transakcji tyle i chciałam. Klient, który sprzedawał apartament był pod ogromnym wrażeniem, że tak szybko znalazłam klienta.